Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tömegközlekedésen, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tömegközlekedésen, ha egy csaj felém sem néz, akkor gondolhatok arra miszerint túl beképzeltnek látszom? Tehát nem arra gondolok hogy nagyon izmos lennék már.

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy büdös vagy!
2014. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán nem tetszel neki? Vagy nem akarja az embereket bámulni? Általában én is az ablakon nézek kifelé, kit érdekel kit utaznak velem egy járműn...? A zene + saját gondolatok érdekesebbek...
2014. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem érekled, ennyi. Nem e vagy a világ közepe, hogy mindenkinek rád kelljen nézni
2014. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de tömegközlekedésen egy vadidegen ember viselkedéséből miért kell ilyen messzemenő következtetéseket levonni? Gondolhatod, persze, csak lehet nem lesz igazad. Lehet hogy félénk és jobban esik neki kifele bámulni az ablakon, mint a többi embert. Tapasztalatom szerint a legtöbb ember így viselkedik tömegközlekedésen.
2014. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De ez nem első eset.

Megesett már párszor hogy nagyon tetszett a csaj, néztem sokáig, és miután észrevett vagy 3x egymásra néztünk még, és kb ennyi. Mikor leszállt vissza sem nézett.

2014. máj. 22. 15:30
 6/9 anonim ***** válasza:

nem sz*arik rád. nem te vagy a világ közepe. de az elmondásod alapján tuti baromi beképzelt vagy és ez lehet h süt rólad a buszon is. Attól még h neked ő tetszik nem kell hogy ő is bámuljon téged cserébe.

barom....

2014. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lányoknak alapból sem szokásuk szerintem tömegközlekedési eszközön összejönni másokkal... Pár hibbantat leszámítva. De ez a férfiak mániája, hogy bámulják a random lányokat aztán mindenkivel össze akarnak jönni aki épp az útjukba kerül és kicsit is tetszik nekik, legyen az bárhol... A lányok többségék meg hidegen hagyják az utcán / járműveken őket bámuló férfiak.
2014. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7-es

Az utolsó részt akartam hallani, mégpedig hogy hidegen hagyják őket ezek a jelek.

2014. máj. 22. 16:40
 9/9 anonim ***** válasza:
"néztem sokáig"...ne bámuld már őket, bmeg!! gyűlölöm az ilyet
2015. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!