Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy viselitek, ha itt...

Ti hogy viselitek, ha itt lehülyéznek titeket a válaszolók?

Figyelt kérdés

Holott erre semmi okuk sem lenne, csak ide jönnek kiengedni a gőzt, és felhergelik magukat már azon is, amin nem kéne.

A szabályzat meg azt írja, hagyjuk őket figyelmen kívül, csak pontozzuk le a helytelen válaszokat.

Akkor elvileg némán tűrni kellene?



2014. jún. 9. 19:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

# 9:

Ha jártál már valaha mondjuk a Kurucinfón, akkor láthattad, hogy ez nem biztos, hogy igaz... Ott névvel, facebook profillal is képesek egyesek olyanokat írogatni, hogy csak nézek!


Én még így Anonymusként sem mernék olyanokat írni...

2014. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha következmények nélkül megtehetik, akkor persze hogy névvel is írnak olyanokat. Ha megbüntetnék érte, pert intítanának mondjuk, rágalmazás, vagy becsületsétrés miatt akkor más lenne a helyzet.
2014. jún. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Érdekes az, hogy nyugati oldalakat is szoktam nézni, ott valamiért ez nincs meg. Vagy a nyelv miatt, vagy az emberek miatt, életszínvonal, nem tudom miért.

Sok olyan oldal van itthon, ahol face-s profillal lehet írni, na ott már a profilfotókat is szidják, meg ez egész pereputtyot, amik fel vannak töltve.

Az a baj, hogy sokan nem jönnek rá a netes kommunikáció problémájára, hogy alapvető dolgok hiányoznak itt.

És akkor kimennek a való életbe, ott meg meg vannak zavarodva, hogy ilyenkor mit is kell csinálni?

2014. jún. 13. 06:51
 14/16 anonim ***** válasza:
Mit befolyásol a pontozás? Akinek kevés pontja van, kitiltják? Akinek sok, fővezér lesz?
2015. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
tudom régi már ez a kérdés, de nagyon átérzem:D :/ annyira szívás... ennek az oldalnak pont az a lényege, hogy megkérdezd azt amit egyébként nem mersz, akkor miért jönnek lehülyézni? ha ők tudják, jó nekik, de lehet segíteni is, és nem ilyeneket írni..
2016. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Az a baj még itt, hogy én nagyon szívesen segítek bárkinek, írásban is, ha valami baja van, és tudok segíteni.

De ha én kérdezek, olyanokat írnak válasznak, hogy csak lesek...

És az ember első reakcióra dühében arra gondol, hogy olyannak segített, aki most meg épp beszólt, mert ugye, névtelenség.

Ezért van ennyi veszekedés ezen az oldalon szerintem.

2016. aug. 10. 06:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!