Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb dolog...

Mi volt a legnagyobb dolog amit kihagytál az életben és miért?

Figyelt kérdés
Lehet bármi, nő, kaland, élethelyzet, munka, barát elvesztése. Szóval kinek mi?

#nemakarod #nemmered
2014. jún. 9. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

15 évesen a gólyatáborban elszalasztottam egy végzős sráccal való kapcsolatot. Nagyon helyes és rendes srác volt, nagyon próbálkozott, sétálni is hívott, hallottam, amikor azt mondta a haverjának, hogy mennyire szép, édes, és szimpatikus vagyok.


Az volt a baj, hogy nem hittem el, hogy tényleg én kellhetek egy ilyen srácnak. Ha még egyszer ott lennék, akkor tuti, hogy nem utasítanám így el..

2014. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
95%

Egyszer volt egy fiú, aki nagyon tetszett, és régóta szerelmes voltam belé.

Később kiderült, hogy neki is régóta tetszem, és megkérdezte járunk-e, én meg azt válaszoltam, hogy nem.

A mai napig nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de végül soha nem jöttünk össze, és ezután a kapcsolatunk is teljesen megszakadt, pedig előtte barátok voltunk.

Eléggé megbántam. 16/L

2014. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Hogy nem előbb szerettem bele egy lányba. Egy síelést is kihagytam, saját hibámból, valamint két túrát önhibámon kívül.
2014. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem elobb koltoztem kulfoldre, akkor mar evekkel elobb jarhatna az egesz eletunk es mar reg vissza is koltozhetnenek kozelebb otthonhoz nem csak most.
2014. jún. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
lemaradtam még február 14-én a farsangi sulidiszkó első másfél órájából
2014. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!