Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legnagyobb hülyeség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb hülyeség, vagy a legcikibb dolog, amit randin tettél/mondtál?

Figyelt kérdés

Vagy épp a partnered tett.

*



2013. jún. 11. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
puki :|
2013. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
belecsúsztam a tóba.:"DDD
2013. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
véletlenül mikor ettünk, a rizsa megakadt a torkomon és hírtelen kiköptem egy pár szem a lányra is ment , nem bírtam a kezemet a szám elé tenni, de a csaj jót röhögött, és 3 évig együtt is voltunk!
2013. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Egyszer még pár éve egy lánnyal sétálgattam, amolyan randi dolog volt már.Egy ideje sétáltunk és kikötődött a cipője.Megkért hogy fogjam meg a pénztárcáját és a telefonját amedidg beköti a cipőjét.

Na a lényeg, hogy gőzöm nincs hogy, de beleejtettem az új telefonját egy ilyen rácsos csatornába az utcán. - Eskü csont nélkül esett bele.Vagy két hete vehette a telefont, elég drágán, mert akkor jött ki a boltokban.Azt hiszem Nokia E7 volt, vagy hasonló.


Hát ne tudd meg akkor mennyire gáz volt.:DD

2013. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Majdnem elhánytam magam az idegességtől, meg az izgulástól. Közöltem vele, már a randi elején, hogy "bocsi, de én most megyek hányni", épp kinn sétáltunk a szőlősben. De hála istennek nem jött ki.


Egyébként miért teszel mindenhova * jelet?

2013. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mert nem rakhatom ki a nevem,mert ilyen tiltás is van.


Köszönöm a válaszokat,jöhetnek még :)

2013. jún. 11. 20:57
 7/10 anonim ***** válasza:

első randi


na és mivel foglalkoztál régebben ,kérdi a lány?

nem kellett dolgoznom, az állam eltartott, mondtam

akkor jó életed volt, és konkrétan miből éltél?..lány kérdi

reggel felkeltem, ettem, majd edzettem, utána könyvtár volt, és néha egy kis önművelődés. mondtam rá.

na és hol éltél ?

szeged, csillag , 8 év!

itt volt egy kis hatásszünet, gondolom míg előszedte emlékeiből mi is az, azt mondta kimegy a wc re rendbe szedni magát, és azóta sem láttam.

2013. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze XD
2013. jún. 11. 21:14
 9/10 anonim válasza:
4-es válaszoló, halálra röhögtem magam a történeteden :D kemény lehetert...
2013. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Némelyik előzőt nehéz überelni, de azért megpróbálom.


1. Még nem igazán randi volt, de meglátogattam a nőt a családjánál, "épp erre jártam" szöveggel. (Persze semmi dolgom nem volt arra.) A húga nyitott ajtót, de eléggé hasonlítottak, meg nem volt jó a világítás a lépcsőházban, azt csak néztem, hogy miért viselkedik ilyen idegenül velem...

Nem jöttem ki rosszul belőle, feleségül is vettem később (mármint őt és nem a húgát). Meg is bántam, hogy akkor nem égtem le jobban és nem szaladtam hazáig pirosló füllel...


2. Felhívtam a lányt (vonalason).

- Jó napot, X.Y. vagyok, Julival beszélek?

- Nem, az anyjával.

Tréfás kedvű csaj volt, vettem a lapot:

- Jól van, hagyjuk a hülyeséget...

- De én tényleg az anyja vagyok...

Mit csináljak, olyan fiatalos hangja volt az anyukának.


3. A nő a második vagy harmadik randin felhívott magához, egymásnak estünk, nekem meg nem állt fel, bármit próbáltam.

2013. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!