Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elítélendő dolog, ha egy 18/F...

Elítélendő dolog, ha egy 18/F még sose volt dolgozni, pl. nyári munkán?

Figyelt kérdés
Rólam van szó, én akarnék ha lenne rá lehetőségem. És minden korombeli mondja, hogy ő megy nyáron dolgozni, csak én vagyok az aki nem megy?
2014. jún. 12. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sem, és én is 18/F vagyok. De leszarom pár év és így is úgy is melózni kell majd.
2014. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy sokszor még azok sem tudnak dolgozni, akik amúgy szeretnének, és itt hiába mondják hogy menj szalag mellé, sokszor ott sem mindig hívják vissza az illetőt, vagy mert túlképzett és elveszi a melót az alacsonyabb képesítésű társától vagy nem szimpatikus a jelentkező.
2014. jún. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha akarsz de nincs rá lehetőséged, akkor nem elítélendő...

Viszont ha van lehetőség de egyáltalán nem akarod, akkor már talán kapni fogsz egy pár megjegyzést

2014. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, de még sosem dolgoztam nyári munkán. Családi gazdaságunk van, többnyire fuvaroznom kell, pakolni, felügyelni munkásokra, traktorozni, kaszálni, de ugye egész évben van meló.
2014. jún. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom a szüleid tartanak el.


Én igazából attól tenném függővé, hogy ez nekik mennyire megterhelő, vagy mennyit jelentene nekik, hogy akár pár hónapra is, önállósodj.


Igaza van az egyik előzőnek, pár év múlva úgyis melózhatsz annyit, hogy belerokkansz, nem a melóról kéne szólni ennek az életnek becézett rabszolgasorsnak, mikor éljen az ember, ha nem fiatalon...


Ugyanakkor ha ez valós segítség lenne az ősöknek, mert mondjuk ők is egyszerű melósok, és egyáltalán nem egyszerű kigazdálkodni a megélhetésüket, akkor bizony be kéne állni kicsit a taposómalomba, (csak hogy érezd mi vár rád :D)

legalább pár hónapra levenni róluk egy kis terhet.

2014. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4!

Akkor miért ne lettél volna nyári munkán??!!

(meg tavaszin, őszin... :))

2014. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Ja, mondjuk igaz, nyáron is van meló, de akkor a legkevesebb. :) Ilyenkor inkább "összeszedjük" magunkat, újítgatunk amit kell, meg van idő nyaralni is.
2014. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!