Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg vannak olyan emberek...

Tényleg vannak olyan emberek akik magukon kívül senki más nem érdekel? Ezek az emberek miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy nem is tudja megjátszani, hogy érdeklem, mert teljesen érdektelen más emberekkel szemben ez a valaki, csak a saját dolgaival foglalkozik.

De nem jó értelemben hanem beteges módon, még a szülei se érdeklik, őket is csak kiahsználja.

Szóval ti ismertek ilyet, az ilyen emberekbe mi zajlik le a fejükbe, és miért ilyenek?



2014. jún. 14. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Az antiszociális személyiségzavaros emberek ilyenek. Magyarul a klasszikus értelemben vett pszichopaták. Viszont ők iszonyatosan jól tudnak manipulálni. A teljes érdektelenség inkább a skizoid emberekre jellemző, de ők nem használnak ki másokat, csak nem tulajdonítanak jelentős szerepet az emberi érzelmeknek és a társas kapcsolatoknak.


Ha bővebben érdekel a téma:


[link]

2014. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A csak a saját dolgával foglalkozik és a kihasználja az embereket nem ugyanaz.
2014. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"A csak a saját dolgával foglalkozik és a kihasználja az embereket nem ugyanaz."


Szövegértés elégtelen.

2014. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

# 3

Neked meg mi bajod van?

2014. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az apámat találom ilyennek és mikor rádöbbentem erre, már nem tudtam hozzá olyan önzetlen, nagyvonalú, megértő, elfogadó lenni vele szemben, aminek hangot is adtam, ha valamiben eltérő volt a véleményünk, ami végül semmi jóra nem vezetett, ugyan is begyöpösödött és minden alkalommal csalódottan és elkeseredetten válók el tőle.
2014. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!