Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Swag Yolo Hastag thuglife...

Swag Yolo Hastag thuglife akarok lenni! Javaslatok?

Figyelt kérdés
Hogyha leveszem a Kurt Cobainos pólómat, a kezemről egy szögecses karkötőt, a láncot az oldalamról és a tornacipőmet és felveszek egy V nyakú pólót amiből mind2 bimbóm kifigyel, (persze van rajta egy háromszög meg ugyebár rá van írva hogy 420 ilyen univerzumos háttérrel), egy 15 számmal kisebb vajszínű nadrágot(vagy p.csagatyát) amiből ami nem takarja a bokám és még fel is tűröm, egy hosszúszárú Supra cipőt zöld fűzőkkel meg térdzoknival, egy Hello feliratú csapkát cask úgy óvatosan az oldaltborotváltagyonzselézettunikornis hajamra helyezek nehogy lelapuljon, és minden lánnyl bunkó paraszt legyek hogy belémszeressenek akkor menő leszek? mert én úgy érzem hogy mondt mindenki semmibe néz szóval kérném a véleményetek erről (sajnos Iphone-t nem tudok mert anya nem ad rá pénzt) likojjatok facebookon:facebook.hu/xy, Kövessetel instagramon és tumblin: Instagram.com/usbcsatlakozo tumbrl.com/dreamingpotato, és kérdezzetek ask.fm-en hogy legyen sok kérdésem ask.fm/XYolo

2014. jún. 16. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ezt most vicces akart-e lenni, de ezek szerint ehhez is béna vagy:D
2014. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát most aztán tényleg nagyon kicsesztél az általad emlegetett emberekkel, hogy kiírtad ezt a kisregényt. Rossz úton jársz ha így próbálod a frusztrációdat levezetni...
2014. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Áruld már el, hogy a Thug Life-nak mi köze van azokhoz amiket írtál?
2014. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves első én tök jót röhögtem rajta...


A póló egyébként miért nem rózsaszín?

2014. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó persze hogy nem írom komolyan de egyszerűen már annyira idegesít hogy mi történik mostanság hogy valahogy ki kellett engedjem :) mert az, hogy nem bírok menni 200 métert anélkül hogy ne hangzanának el a "k..va a...d, sz..jál....-t stb...„ kifejezések 12-15 éves gyerekektől nálam kiüti minden egyes alkalommal a biztosítékot, meg ahogy látom hogy normális lányokhoz odamennek, lehordják őt és a családját elmennek, aztán 1 hét múlva azt látom hogy az utcán majdnem kú.ják egymást. Tudom sokat túloztam de szeretném ha a társadalom végre észrevenné (tudom hogy nem itt fog bekövetkezni) hogy ez így (szerintem) nem helyes.
2014. jún. 16. 22:00
 6/6 anonim ***** válasza:
a napi erkölcsharcos...
2014. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!