Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok az olyan emberhez,...

Mit szóltok az olyan emberhez, akinek az alábbi FB szokásai vannak?

Figyelt kérdés

Nem a valós nevén van a fiókja, senkit nem vesz fel ismerősnek, még a saját fiát, közvetlen rokonait, barátnőjét, ismerőseit sem.


1-2 naponta ír valamit a hobbijával kapcsolatban, de más nem írhat, senki nem is válaszol neki, hiszen nincs is ismerőse bejelölve.


Az illető 40 körüli férfi.


2014. jún. 16. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg ezeket az irományokat senki sem látja.

Szerintem csak unatkozik

2014. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak azért van profilja hogy másokat tudjon csekkolni :D
2014. jún. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Nekem is volt a kezdetek kezdetén kamu profilom, hogy megfigyelhessek másokat, meg kísérletezzek az oldalon. Persze nem volt túl célravezető, nem szerezhettem privát infókat, de legalább rájöttem, hogy én mire tudnám használni az oldalt. Csakis munkaügyeket intézni. És persze rettenetesen örülök, hogy a fb nem valami hivatalos dolog, amit az okmányirodában kell érvényesíteni.
2014. jún. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

de ha nincs ismerőse-> nem látja senki amit kiír...

te akkor hogyan látod? :O :D

2014. jún. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, valóban csak arra használja, hogy másokat megnézzen és csekkoljon.


Mikor mondtam neki, hogy ez szánalmas, akkor megsértődött :)

2014. jún. 17. 01:22
 6/9 A kérdező kommentje:
#4: hogy tudom a reggelt nevét :)
2014. jún. 17. 01:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet valami kis naplószerűségnek tartja
2014. jún. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a fészbúkon van egy fősulis csoportunk, ott osztjuk meg egymással a tananyagokat és az infókat.

Van pár ember, akik más névvel regisztráltak, és nem vettek fel egyetlen ismerőst sem. Ők a saját elmondásuk szerint azért csinálták, mert nem akarnak fent lenni az oldalon, viszont az infókra igényt tartanak, így választották ezt az arany középutat.

2014. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmi különös, és szerintem nem szánalmas... vagy legalább is nem szánalmasabb, mint bármilyen más virtuális tevékenység.


Egyszerűen csak másképp, másra használja a fb-ot, mint általában.

Gondolom akkor a hobbija miatt van ott egyáltalán, és másra nem is akarja használni. Nem akarja publikussá tenni.

Ő döntése, ő dolga, sokan sokkal szánalmasabban, (elítélendően, gusztustalanul, mások bizalmával visszaélve, másokat kihasználva, stb )

használják , ez ahhoz képest semmi.

2014. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!