Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet közel kerülni egy...

Hogy lehet közel kerülni egy olyan emberhez, aki szóba sem akar velem állni, de tudom (100%-ig biztosan tudom), hogy ez csak egy álca (nem párkapcsolat, csak ezt a topikot olvassák a legtöbben)?

Figyelt kérdés
Nevezett személlyel nagyon jó kapcsolatom volt és nagyon rövid idő alatt romlott meg, mára már szinte az utálatig. Meg se tudta magyarázni, semmi klasszikus oka (hazugság, árulás, átvágás) nem volt rá, tőlem csak a jót kapta. Elsősorban pedagógiai, pszichológiai szempontból érdekelne, tehát mélyebb tartalmú válaszok érdekelnének, de jöhetnek a tapasztalatból, életbölcsességből fakadók is. Megelőzendő a felesleges válaszokat, nem fogom annyiban hagyni, makacsa vagyok és meg akarom érteni a dolgot. Van valami lelki sérülése is gyerekkorából szülők válása miatt és azt szeretném, hogy elfogadja a segítségemet.
2014. jún. 15. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
A te megszállottságodra is kéne valami megoldás.
2014. jún. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy lehettem ilyen naiv, hogy gyakori kérdéseken szeretnék megvitatni ilyen dolgokat....
2014. jún. 15. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy antiszociális személyiségzavara van.
2014. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? És ő?

Én is voltam már hasonló helyzetben, úgyhogy megértem amit írsz, csak én a másik személy voltam inkább.

Ha magamból indulok ki akkor egy nehéz időszakban van aza személy akiről beszélsz.

Amikor nekem volt egy kemény időszakom (erre most nem térek ki) szinte sorban vesztettem el a barátaimat. Ekkor ismertem meg egy személyt, pontosabban egy felnőttet.(én ekkor még 16 éves voltam)

Amúgy elég erős személyisége volt, és nagyon jófej volt velem, de mivel az egykori barátaimat is ismerte, ezért én annyira nem bíztam benne, pedig amúgy tudtam hogy tényleg nem akar rosszat. Úgy viselkedtem vele mintha nem érdekelne engem a társasága, pedig valójában fel is néztem rá. Az biztos, hogy ha nem abban a helyzetben lettem volna akkor nagyon jóban lehettünk volna, mert bírtuk egymást, csak én ugye tartottam a távolságot.

Hát ez lehet, hogy baromságnak tűnik amúgy, de abban a helyzetben így viselkedtem..

Én csak magamból indulok ki, fogalmam sincs, hogy köztetek mi a helyzet. Amiket leírtál az nagyon ismerős helyzet.

Próbálj vele beszélgetni mégha nehéz is mondjuk szóra bírnod, de szerintem ne haragudj rá. :)

2014. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!