Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy haverom, de vannak...

Van egy haverom, de vannak fura szokásai?

Figyelt kérdés
Szóval sokszor mesél el úgy sztorikat, hogy vele történtek, miközben pár órája még ugyanezt a sztorit egy másik haverom mesélte. Meg pl. intéztek felé egy vicces beszólást, és úgy adta tovább hogy azt ő mondta az illetőnek. Jó, ezek kis hülyeségek, de miért csinálja? Nekem úgy jön le mintha kevésnek tartaná magát mások sztorijai nélkül, vagy nem tudom.
2013. dec. 28. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen osztálytársam és több ilyen gyereket is ismertem. Szerintem is kisebbségi komplexusuk van azoknak, akik így viselkednek, félnek attól, hogy nem tartják őket elég érdekesnek, kikerülnek a középpontból.. az ilyen hazugságokra meg úgy rá lehet szokni, mint a cigarettára.
2013. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tud mit mondani,ezért más szövegét lopja,hogy ne tűnjön unalmasnak
2013. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sose szoktam szólni, mert gondoltam hogy valami lelki dolog miatt csinálja, az meg gondolom csak ront rajta, ha azt mondom hogy hazudik, de akkor meg folytatni fogja, majd a csajának is, meg mindenkinek, szóval nem tudom hogy kell ezt lekezelni? ja meg bunkó se akartam lenni, hogy ott szégyenítsem meg, meg lehazugozzam.
2013. dec. 28. 22:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire komoly nála, de van egy ilyesféle pszichiátriai kórkép, is: kóros meseszövésnek hívják.


Én magam is ismerek egy hasonló tagot, az is állandóan ontja a meséket.

Perpetuum mobile készítés az egyik nagy habos meséje.

Nem csajozik, de nem is meleg, és nyilván a lányok is hamar hülyét kapnak tőle.


De nem az lenne a nagy szám, ha nem futnának el előle a lányok, hanem az még nagyobb lenne, ha először is ő nem futna el előlük!


De a mese szövege meg van: állandóan pénzzel teli, ausztrál csajokról szövegel. Persze majd pont ő rá lesznek kíváncsiak, miközben már 20 éve Ausztráliába készül, de még 10 szót sem tanult meg angolul!


Szóval nem árt vigyázni a haverodra, még mielőtt egészen be nem csavarodik, és egyértelműen elmebeteg lesz!


Lehet csak egy rossz, hülye szokása; de lehet súlyosabbak nála problémák.


Lehetséges, ráférne egy normális pszichiáter.

2014. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!