Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged nem zavar, amikor...

Téged nem zavar, amikor látod, hogy cipőboltban mezítlábra próbálgatják a lábbeliket?

Figyelt kérdés
Sajnos egyre több helyen ezt tapasztalom. Az eladó meg nézi, de nem szólna, hogy nem szabad.

2014. jún. 17. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Te hogy próbálsz fel egy labujjkozti papucsot zokniban?
2014. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan lábbelik amiket nyilván zokni nélkül próbál fel az ember. Én ahova járok ott kivan írva hogy zokni nélkül tilos cipőt próbálni, és szólnak is érte, pedig nem egy túl módos üzlet, egyszerű kínaiba járok és ott szólnak ezért.

Aki fehérneműt vagy olyan jellegű ruhákat vesz arra is kivan írva hogy csak fehérneművel lehet felpróbálni ami szintén teljesen jogos.

Egy közeli sportruha üzletbe vannak úszó meg tornadresszek ott volt egy 15 év körüli kis csaj aki dresszeket próbált és az egyik eladó hölgy belátott valahogy a próbafülkébe és észrevette hogy a csaj a bugyiját is levette akkor rá is szólt hogy ne haragudjon hogy észrevette de így nem szabad felvennie próbára a ruhát. Én ott dolgozok alkalmi munkába és ha kérnek tőlem tanácsot vagy segítek nekik méretet keresni akkor tájékoztatnom kell a vásárlót hogy csak fehérneműbe próbálhatja fel az adott darabot. Cipőknél szintén kell szóljak.

Vannak sajnos olyan helyek ahol ezekért nem szólnak meg semmi, persze vannak olyan dolgok amiket tényleg mezítláb lehet felpróbálni rendesen azért nem is szólhatunk pedig kellene de azt úgy csináljuk hogy főleg papucsoknál vagy szandáloknál hogy több méretbe készítettünk ki próbára valót és azokat fertőtlenítős ronggyal áttöröljük.

2014. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de többségben ha nincs rajtam zokni a vásárlók szoktak kapni ilyen titokzokni harisnyát, amit haza is vihetnek, pedig kisvárosban élek.
2014. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

nem zavar mert


ad1. nem járok nap mint nap cipőboltba


ad2 ha járnék is, nem érdekel, hogy mit csinálnak a többiek, soha nem figyeltem ez


ad3 nem vagyok cipőbolti eladó mint Bundy


szal, nem érdekel, nem háborít fel, le.s.z..arom

2014. jún. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen zavaró. Az eladókat nem feltétlen hibáztatnám ezért, mert szerintem sokuk megpróbálta már, hogy figyelmezteti erre a tisztelt vevőt, de mivel a nőknél is van "Ki, ha én nem!" stílusú egyén, ezért egy idő után már többük feladták... Pedig - bárki bármilyen tiszta is - mindenki hordoz láthatatlan bacit magával, lehetnek apróbb horzsolásból adódó sérülései a lábán. Ezért nem szívesen próbálnék mezítláb cipőt.
2014. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Playgirl válasza:
100%
Én cipőboltban dolgozom, és sok kedves vásárló felháborodik,hogy én hogy gondolom hogy adok neki zoknit, az ő lába tiszta! 10-bÖl 6 ember fogadja csak el a zoknit sajnos. A legjobb mikor megkérdezik hogy : muszááááááááj? Hát nem muszáj csak illik.... sajnos egy tiszta ápolt emberrel is előfordulhat hogy izzad egy kicsit a lába... ha Így lép bele a cipőbe, ezzel nyomot hagy benne és Így más nem fogja megvenni, a főnök meg észreveszi hogy koszos a belseje és velem fizetteti ki mert nem tudtam rá figyelni/vigyázni. szóval KÖTELEZŐ A ZOKNI!!!
2014. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!