Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy ez zavar? Volt...

Normális, hogy ez zavar? Volt hasonló tapasztalatod?

Figyelt kérdés
Veled volt már úgy hosszú ideig, hogy úgy érezted egy közeli ismerősöd, vagy családtagod az idegeidre megy azzal, amikor úgy érzed/érezted nem szeret, képmutató az amit művel, majd mikor "felébredt" arra, hogy megakar változni, akkor ezt a képmutatását próbálta kompenzálni erőteljes áltörődéssel, és ha összevesztek, akkor a szemedrehényja a törődéseit, te mégis azt érzed, hogy nem stimmel semmi és olyan elk.rt az egész, de a legrosszabb amikor hiába küszködik, meg erőlködik valaki.
2014. máj. 29. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Leírtad az anyámmal való kapcsolatom.
2014. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

furcsa kapcsolat:-/ az biztos, hogy ezeket nem tudném elmondani neki:) kiakadna és nem értené, talán én sem értem teljesen.. mármint azt hogy miért érzem úgy sokszor, hogy nem szeretem igazán, kiskoromban szememre hányta párszor, hogy nem vagyok normális..de másképp nagyon rendes, néha hirtelenharagúak a szavai, és hosszasan veszekedik, olyankor nem hallgat meg.

ez mind még nem is volna baj, de úgy érzem, mikor az erőltetett "bebizonyitós"-érzetű szeretetével akar ellepni, valamiért nem tudom szivem mélyéből értékelni.

2014. máj. 30. 10:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, tudom miről beszélsz. Nem minden anya szeret valódi szeretettel. Ebbe bele tudnék menni mélyebben is, ha érdekel, de a lényeg, hogy az anyukád nem szeret téged, csak bebeszéli magának. Nem akarlak elkeseríteni, de ez van. Amikor ő csinálja ezeket a "gesztusokat", akkor igazából önmagának akar bizonyítani.
2014. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdésedre válaszolva engem nem zavar.
2014. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mesélj a te esetedről:) érdekel:))

amúgy megértelek, bár nem akarom eldramatizálni a dolgot, az én esetemben lehet nem olyan vészes a dolog, de abban igazad van szerintem, hogy nem minden anya tud öszintén szeretni, és ez a "szeretet bizonyitás" nevetséges dolog. sajnos ez egy olyan dolog, amit ha az ember megérez, akkor nem tud mit kezdeni vele, nem lehet mások arcába dörgölni:)) igazából nem is tudom, mit lehet kezdeni vele.

2014. máj. 31. 15:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten az én esetembe tudnék mélyebben belemenni, hanem ennek a jelenségnek a felépítésébe. Az egész pszichológia. Nekem nagyon rossz anyámmal a kapcsolatom, és pontosan így kezdődött.
2014. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És teljesen feleslegesen említenéd meg neki. Ő ezt nem látja. Az elején még zavart egy kicsit, hogy őszinte legyek, de idővel megszokja az ember.
2014. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
engem is külömböző pszichológiai könyvek ébresztettek rá erre:) addig csak simán rossz érzésként éltem meg, meg bűntudatom is volt, de amúgy én sem vagyok tökéletes, nem tudom...
2014. máj. 31. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!