Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért van az, hogy egy szép...

Mért van az, hogy egy szép lánynak a képe alá kb. senki semmit nem ír és a fiúk sem barátkoznak vele, míg a nála sokkal csúnyább lánynak a képe alá igen?

Figyelt kérdés
Nem csak a képekre gondolok hanem a kapcsolatokra is egy szép lány sokkal nehezebben talál magának párt...
2014. jún. 18. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Rosszul megy a trollkodás.

Valószínű épp ezért.

2014. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom hogy mi az én véleményem erröl aztán vagy okosabb

leszel töle vagy sem mindegy.

Szóval ha magambol indulok ki akkor azért nem kezdeményeznek

bármit is egy szép lányal mert ugy gondoljàk hogy biztos

nagyképü bunko és el is zavarná azt aki hozzá mert egyátalán

szolni. Tehát szetintem ilyenek fordulhatnak meg a többi

pasi fejébe is. Szoval ezért van az hogy közvetlenebbek a kicsit

kevésbé szebb nök iránt.

2014. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egesz komment+lajk dolog nepszeruseg kerdese meg aze hogy hany feszbukot hasznalo, mindent lajkolo ismerose van az illetonek .
2014. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. A szépség relatív.

2. Ha így ítélkezel felszínes vagy, lehet ez nem tetszik nekik.

3. Általában a "csúnya" vagy átlagos lányok el vannak könyvelve úgy hogy hűségesebbek, és általában jobban el is lehet velük beszélgetni, ami nem feltétlen igaz.

4. Lehet szimplán csak népszerűbb.

2014. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Magamból és még sok hozzám hasonlóból kiindulva, megnézzük az ilyen csajokat, de nincs értelme foglalkozni velük mert kitudja milyen az ízlése, kvázi jól öltözöm, meg adok magamra, de én akkor sem tudom elképzelni hogy egy ilyen volumenű csaj leállna velem beszélgetni.


Van pár ismerősöm közösségi oldalon, ők egy suliba jártak velem anno, bejelöltem őket, de semmi több

21F

2014. jún. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ma már nemcsak az a lényeg, hogy az illető szép legyen. Lehet, hogy az a lány nem törődik a fiúkkal, esetleg már el is utasított néhányat. Nem próbálkoznak. Az is lehetséges, hogy a lány nem annyira jó humorú, nem „trollkodik", nem tud hülyéskedni. Ezek lehetnek a legvalószínűbb okok a fiúk szemében.
2014. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is azt vallom, hogy a szépség relatív.

Teljes átlagos nőnek tartom magam. Bár én is el tudom dönteni magamban, hogy ő szebb, ő meg csúnyább nálam. De egyáltalán nem biztos, hogy más is így gondolja.

Páromnak nagyon tetszett az egyik reklámban egy nő szemszíne, azt mondta rá, hogy nagyon szép ez szín. A nőnek nagyon szürke volt a szeme. Amolyan extrém szürke ( kontaktlencse). Az arcára azt mondta, hogy átlagos. Szerintem - mint minden reklámarc - nagyon szép volt! Nekem pl nem tetszett ez a szem. Sem nőben, sem férfiban nem tetszene. Számomra ijesztő volt, mintha valami gép lenne. Ezt csak példának mondtam el, mert innen is látszik, hogy a szépség relatív.

Vagy ahogy Kant mondta: szép az, ami érdek nélkül tetszik.

A mai fiatalok körében ha divatos vagy, szinte már elég. sokszor látok - szerintem - csúnyácska tizenévest, akik beképzeltek, és a fiúk is odáig vannak értük. Mert divatos, mert benne van a bandában. Ettől még nem szép, de népszerű. Ez elég is.

Mozgok a szépségiparban, és tudom, hogy ma már a nagy divatcégek sem kifejezetten a szépségre mennek rá! Bőven elég, ha van benne valami EGYEDI! Pontosan azért, mert sok a szép nő, és helyes férfi, csak már unalmas. Néha, amikor nézegetem a képeket, olyan érzésem van, mintha legalábbis testvéreket látnék. Ha külön-külön nézed, hirtelen össze is keverhetők. Ma már nem gond, ha kicsit nagyobb a füled, orrod, bozontosabb a szemöldököd, szeplős vagy. Ugyhogy fiúk, lányok nyugodtan lehet próbálkozni! Talán pont téged keresnek! Egy nem átlagos szépséget. Mert abból kevesebb van.

A szép nőkről sokszor azt tartják, hogy beképzeltek, felületesek. És sajnos sokszor igaz is. De nem mindegyik ilyen. Tessék próbálkozni fiúk! Úgyis rájössz. Ha ilyen, akkor meg teljesen mindegy, hogy szép (szerinted) vagy sem, az ilyen emberrel nem kell foglalkozni. Mellesleg egy szerinted nem szépnek, esetleg átlagosnak gondolt nő is lehet flegma, bunkó és beképzelt (mert ő szépnek tartja magát, esetleg mások is annak tartják, akkor is ha neked ő "csak" mondjuk átlagos). Minden relatív.

Ha szépnek tartod magad, és nem vagy beképzelt, felületes fognak jönni a fiúk. Nem mindenki bátortalan. Kezdeményezz Te! Hagy lássák, hogy jó fej vagy, nem csak szép.

2014. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!