Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Le szoktátok szólítani...

Fiúk! Le szoktátok szólítani a lányokat az utcán? Eddig nem volt sok önbizalmam, de az utóbbi időbe úgy érzem, hogy tényleg szép vagyok és visszanyertem az önbizalmam. De miért nem szólít le senki?

Figyelt kérdés

Vagy manapság már nem is szokták a fiúk leszólítani a lányokat?

16/L



2014. máj. 18. 12:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Az utcán mindenki rohan, és senki nem akar olyan kellemetlenséget, hogy már az ismerkedést azzal kezdi, hogy feltart. Legtöbben már csak ezért se mernek, persze 1001 másik ok van, kifogás.


Szórakozóhelyre el szoktál járni? Nem kell durva hardcore discora gondolni, hanem egyszerű bárokba stb, ott talán nagyobb eséllyel szólítanak le.

2014. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hello! Te merre szoktál járni?:) Én szoktam leszólítani lányokat, de sajnos az a tapasztalat, hogy ti sokszor nagyon rosszul kezelitek a helyzetet...
2014. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Gondolkozz már.


Én szeretek kezdeményezni de MIÉRT szólítsak le egy idegen lányt az utcán?!

Lehet hogy barátja van,onnan jön,randira megy,leszbi,siet,szomorú,gondolkodik,van kiszemeltje stb.

Ezenkívül bőven voltak már itt ilyen kérdések és nagyon sok lány kifejezetten NEM szereti ha az utcan megallítják!


Alig van rá realis esély hogy legyen valami, megalazni meg senki se szereti magat feleslegesen. Ha ismerkedni akarsz akkor olyan helyekre menj. (Diszkó,programok stb.)


Egyébként a lanyokat régen főleg nem szólítottak le az utcan tehat nincs olyan hogy "manapsag"..

18/F

2014. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
2! Budapest
2014. máj. 18. 13:12
 5/24 anonim ***** válasza:
65%
de szoktam. kb igy : szia jo a segged nem jossz este egyet dugni?
2014. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Mint latod a kettes is megmondta..lehet hogy 1 lanynak ez tetszik de 10 masik meg rosszul fogadja.


Persze mindig kényelmesebb a férfiakat hibaztatni.

2014. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
2! A prividre itt válaszolok. Nem dzoktam szórakozóhelyekre járni. Tisztában vagyok vele hol van a Tímár utca, de nem szoktam bulikba/bárokba/szórakozóhelyekre járni
2014. máj. 18. 13:22
 8/24 A kérdező kommentje:
6! Én nem hibáztattam senkit sem
2014. máj. 18. 13:22
 9/24 anonim ***** válasza:
Egy anonim oldalon miért tart az ember a priváttól?
2014. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Fenét nem. Benne van az egész kérdésben hogy "Fiúk miért nem mertek megszólítani ha szép vagyok,régen sokkal tökösebbek voltak".
2014. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!