Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ti mit szólnátok, ha...

Lányok, ti mit szólnátok, ha egy fiú ittas állapotban azt kérné tőletek, hogy megfogdoshassa a vádlitokat?

Figyelt kérdés
A kedvenc izmom, a banketten egy lánnyal akiben jóban vagyunk, mindig ezt kértem legalább 8 alkalommal, és megengedte. :DD
2014. jún. 19. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Elég nyommer kérés...
2014. jún. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Hagynám, nem egy nagy kérés, azért ha sokáig akarnád fogdosni akkor kérnék egy kis pénzt, de nekem kimondottan szép a vádlim :)
2014. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy "lábfétises", mert a lábfej az kifejezetten taszít, de a vádlitól felfelé minden jöhet. :D
2014. jún. 19. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Uh, ah, minden vágyam hogy egy részeg fazon tapogassa a vádlimat. Kicsi korom óta ez a vágyam...
2014. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam csattrészeg és nem tapiztam végig, mert van barátja, de a vádlit tényleg szeretem és nekem jól esett. :)
2014. jún. 19. 19:16
 6/7 anonim válasza:
Én megengedném. Elég izmos vádlim van, rá is feszítenék, hadd irigykedjen. :P
2014. jún. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg röhögnék egy jót rajtad, aztán megengedném.:D Feltéve persze, hogy tudom, ki vagy (a lány elég jól tudta, szóval merem feltételezni, hogy erre az esetre vonatkozott a kérdés).
2014. okt. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!