Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki nem az igazi nevét használja? (bemutatkozás)

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy becenevet mond, hanem hogy egy egészen más nevet vezetéknévvel.

Például Tóth Katalin helyett Herrmann Eszter-t.


Én nemrég tudtam meg egy ismerősről, hogy nem is úgy hívják, ahogy.

Mindenhol a kamunevet használja. Társaságban, közösségi oldalon, még a postaládáján is.


2014. jún. 14. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Ja, a postaládáján. Persze, mert nyilván csak a "kamunevére" érkeznek neki levelek és iratok.

Tényleg kitört a nyári szünet? Gyerekek, olyan jó idő van, mi a bánatnak rohadtok a gép előtt kamukérdéseket gyártva?

2014. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez nem kamu.

A keresztneve a saját neve idegennyelvű változata, a vezetékneve totál más.

És igen, kint van a postaládáján.

2014. jún. 14. 18:43
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Azt, hogy szánalmasan sivár lehet az illető lelki világa, ha ezen is tud agyalni, hogy kamu nevet találjon ki. Csak sajnálni tudom az ilyen embereket.
2014. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Ha ez igaz, akkor az ismerősöd kissé betoji.Vagy lehet érte még régebben valami, ami miatt őt megnyugtatja ez?


Háhá! Megvan! Ő egy körözött bűnöző volt, de megműttette az arcát, nevet változtatott, stb.Nem tűntek el mostanában cuccaid? =)

2014. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Azt gondolnám, van valami mentális problémája.
2014. jún. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem gondolnék róla semmit. Ha nagyon érdekelne, megkérdezném, miért használ másik nevet, gondolom, megvan rá az oka.
2014. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt,hogy vagy nem szereti a nevét,vagy sokan csúfolták miatta...Biztos meg van rá az oka.
2014. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem csúfolják szerintem, mert normális a valódi neve is, semmi vicces nincs benne. Csak a kamuneve szebben cseng.
2014. jún. 14. 20:58
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ku..ára gyerekes...

Él a kis elferdült mesevilágában, ahol azt hiszi, hogy ő a Jani. Szánalom a köbön.

2014. jún. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Semmit. Művészi körökben hasonló gyakran előfordul. Az író más néven publikál, az énekes más néven híres, a színész más néven ismert. Na és?


Vannak olyanok akik megváltoztatják a nevüket, így csináltatniuk kell új okmányokat. Na ezt ő elkerülte.

2014. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!