Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Abban az esetben is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Abban az esetben is ismerkednétek az adott sráccal, ha az alábbi dolgokat vesszük alapul?

Figyelt kérdés

Nem érdekli semmi komoly dolog az életet illetően, csak hogy legyen egy jó háza 30 éves korára(ezért tesz is) mellette egy nagyobb sportmotorral, a munkáján kívül egyedüli pozitív dolog számára a gyúrás, minden mást lesz*r. Tanulni mindig utált, egy erős 3-as átlagot vitt, általánosban és középsuliban is.

Utálja az embereket, amiért mulyák és mogorvák

21 éves vagyok egyébként


2014. febr. 9. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak ezeket vesszük alapul, mert belsőre nem sok mindent írtál. Engem ezek nem győznének meg és nem hiszem, hogy felkapnám a fejemet ezeket olvasva.
2014. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak ezekre alapozva azt gondolom, nem is hívná fel magára a figyelmet az én szememben. De mégsem írom azt, hogy nem, kiárt dolog, esélye sem volna. Sokat számít ám az is, hogy viselkedik vclem, hogyan viszonyul hozzám.

Az, hogy utálja az embereket, számomra nem sok pozitívat jelent, én szeretem az embereket, szeretem a társaságot, és ez elég nagy ellentétnek tűnik.

2014. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!