Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért szeretik az emberek...

Miért szeretik az emberek mezítláb vezetni a kocsit?

Figyelt kérdés
A neten találtam videókat ahol emberek azt filmezik, hogy mezítláb vezetnek, és kipörgetik a kereket, direkt elakadnak sárban, és videózzák a meztelen lábukat ahogy kipörögnek. Ti szerettek mezítláb vezetni és úgy kipörgetni a kereket vagy csak az amerikaik? :)

#autó #férfi #vezetés #meztelen #elakadás #mezítláb #kipörgés #sárban kipörgés #mezítláb kerékpörgetés
2012. máj. 20. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek. Egyszer ültem mezítláb a kocsiba mert annál az autónál közel volt egymáshoz a fék és a gáz és a papucs széles volt, így beleakadt a fékbe. Annyit mentem vele hogy beálltam a garázsba.
2012. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kiflitolvaj ***** válasza:
En meg soha nem vezettem mezitlab es nem is tervezem.
2012. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Életembe nem vezettem mezítláb.

Szerintem nagyon kényelmetlen lehet. Milyen finom lehet hét pedál közé belépni mezítláb.. Á.. még a hátamon is feláll a szőr.

Papucsba már volt módom vezetni. Hát az se az igazi.. Lusta voltam cipőt venni a strandtól a kisboltig de komoly forgalomba nem mennék be úgy az is tuti. Így is egyszer kiléptem belőle.. Szerintem mezítláb vezetni már csak motoron lehet jobb! :D

2012. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer vezettem egy kicsit. De elég kényelmetlen volt számomra szal maradok a cipőnél.

Bár a munkavédelmi gumicsizmánál kényelmesebb mezítláb vezetni :D

2012. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem mondok újat azzal,hogy én is utálok mezítláb vezetni.Kétszer tettem,akkor is csak arrébb kellett álnom egy pár métert,de aztán úgy lettem vele,hogy azért is sokkal kényelmesebb cipőt húzni,aztán levetni...

Ugyanakkor ezekben az "írólaptalpú" puma cipőkben pedig nagyon jó vezetni.Tök jól lehet érezni bennük a pedálokat.

Kell az a gumitalp...:D

2012. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor vezetek mezitlab, de csakis az automata valtos automat. Mikor a nap vegere elfarad a labam a tusarkuban, akkor leveszem es siman hazavezetek mezitlab. Semmi extra nincs benne, es teljesen kenyelmes. Raadasul rendszeresen takaritom a verdat, szoval nem gaz belepni a szonyegre mezitlab.
2012. máj. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sokat vezetek mezítláb. Nem pörgetem ki a kereket, nem videózom le, stb. Egyszerűen élvezem, ahogy a legfinomabb érintésekkel terelgetem a gépet. Akár a nagylábujjammal adom a gázt, nem is a talpammal. A féket taposni sem félek, mivel a amúgy is sokat járok mezítláb, a természetben is, ezért nem féltem a talpamat, elég vastag rajta a bőr nyaranta.
2012. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult, hogy zokniban, vagy mezítláb vezettem. Mindenképp a lehető legjobban érzi az ember a pedálokat, de kicsit fura, hogy nem egy sima talppal érintkezik a kocsi.


21F

2012. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én kamion sofőr vagyok,illetve már csak voltam.Viszont én mindig mezítláb vezetem és állítom,felemelő érzés.A láb a cipőben befülled,így egészségesebb is a lábnak.Erre a Német irodákban is rájöttek az ügyintézők.Csak mezítláb dolgoznak.Én sem videózóm,de a személyautót szeretem rallysra venni és persze mezítláb.
2012. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát nekem kiszokott pörögni a kerék főleg sárban v hóban de nem videozom a meztelen lábamat :d
2012. máj. 29. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!