Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok arrol ha egy...

Ti mit gondoltok arrol ha egy kis mama fel száll a BKV -ra és egyrészt senki nem adja át a helyet? Másrészt a nagyik is be vagnak oda a kis mama elé h Nehogy a kismama üljön le hanem a nagyi? Majdnem hogy fel is lokve a kismamát.

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 15:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
74%
Ajj, most miért töröltettétek a hozzászólását? Most úgy néz ki, mintha magammal akarnék kezet fogni is gratulálni is hozzá :D egyébként kár vele vitatkozni bunkó a 31%ból is látszik, hogy csak kötekedni jár fel...
2014. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
50%

Azt, hogy bunkó paraszt az illető, bárki is az.


Ilyenkor én odaállok a nagymama elé, és megkérem, hogy adja át a helyet, mert mint láthatja, állapotos vagyok. Ha látnád, hogy ég a feje... :)

2014. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
91%

Én mindig átadom a helyem azoknak, akiken látom, hogy szükségük van rá, ha nem vagyok rosszul éppen. Mondjuk kismamáknál nem mindig lehet eldönteni sajnos, hogy azok. Persze akinek már nagy a hasa, azoknál igen. De pl. engem is néztek már terhesnek, pedig csak fogamzásgátló miatt híztam a hasamra... és fordítva is működik, van, aki csak ducinak látja az esetlegesen állapotos nőt. Aztán meg lehet, hogy nem veszik észre, vagy nagyon fáradtak, rosszul vannak - és igen, ez a természetes, hogy mindenki a saját bajával törődik. Nem feltétlenül ideális, de érthető.

Amúgy tényleg az idősek tudnak lenni a legbunkóbbak - de nem mindegyik, sőt többségben vannak a kedvesek. De van az a réteg is, aki feltételezhetően sosem volt hatalmi helyzetben sosem (azért, mert nem hivatottak arra), ez piszkálja a csőrüket, és szívesen bújnak a tiszteld az öreget-dolog mögé, hogy éreztessék a "hatalmukat". Azt hiszik, azért, mert öregek, bármit megtehetnek. Lökdösődnek, futnak a busz után - de utána már köhécselnek, morognak, ha az ajtó melletti első hely már foglalt, megjegyzéseket tesznek (sőt gyakran még ki is pécézik a legvédtelenebb embert, általában tinilányokat... persze meglett férfiemberek is vannak, de annak kevésbé mernek beszólni), kihaénnemkednek... na az ilyennek dafke nem adnám át a helyem, max. ha tényleg alig tud járni.

2014. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én sokszor tapasztalom, hogy emberek (kismamák és idősek is) csak beállnak az ajtóhoz és nem ülnek le, hát akkor ha én megyek pár megállót és van hely, akkor leülök, hogy jobban elférjünk, és még így is volt olyan, hogy én szálltam le előbb, és arrébb sem mentek az ajtóból, hogy esetleg el lehessen férni.
2015. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Úgy mellesleg olyannak is voltam már szemtanúja, hogy nem kismama volt az illető hölgy, csak túlsúlyos, és kismamának hitték. Azért az is kínos. :-)
2015. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!