Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, hogy szülési...

Van olyan, hogy szülési fájásokat senki se veszi észre kismamán csak kórházban látják orvosok és szülésznők?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 12:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
még olyan is van,hogy a kórházban sem hiszik el,hogy fájásaid vannak.nekem nem mutatta a gép,pedig rámtették ötkor a fájásmérőt.ehhez képest két óra múlva meglett a fiam.nem akarták elhinni,hogy öt perces fájásaim vannak
2011. nov. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Igen, van. A jóga oktatóm így járt.
2011. nov. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Valahol van a kismama és fájásai vannak vajúdik,de ismerősei és a rokonai nem látják rajta ezt,csak mikor szülőszobán van akkor látni szülés jeleit.
2011. nov. 1. 13:22
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Van persze :) Nem az az általános viselkedés amit a filmekben látunk :) Nekem éjjel indult be a vajúdás, de fogalmam sem volt róla, hogy én most vajúdok, csak fájdogált a derekam. Aztán elfolyt a magzatvíz, és tudtam hogy akkor menni kell. 3 pecre lakunk a kórháztól, mire beértünk (zuhanyzással együtt kb. 20 perc volt) öt perces fájásaim voltak. Meglepődtem rendesen, mert bennem is valami teátrálisabb kép élt erről.
2011. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem folyik el a magzatvizem nem veszem észre hogy szülök :)
2011. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Előző ha nem folyt volna el,magzatvízed nem vetted volna észre,hogy szülsz.De magzatvized elfolyásával megszültél észrevetted,jó lett.
2011. nov. 1. 18:29
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem fájásokat mikor elfolyt mentünk a kórházba és 2 perceseket mutatott a gép
2011. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem keresztanyum érezte fájásait,csak senki nem látta rajta mikor szülőszobán volt akkor orvos és szülésznő akik bent voltak azok látták.
2011. nov. 1. 19:06
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Nekem még a kórházban sem vették észre. Vasárnap este bementem, de valalmi baj volt az egyik NST-vel és még zárt voltam, pedig már fájásaim voltak. Doki jött, megnézett, mondta, hogy itt ma nem lesz baba, ezek csak jóslók. Hazaküldtek. Egész éjszaka nem aludtam, 10 percesek voltak és nagyon erősek. Aztán napközben is folytatódott. És másnap éjszaka is. Labdán ültem, az segített, csak ajánlani tudom. Kedd reggel aztán nembírtam tovább, még mindíg 10 percesekkel, felhívtam a dokimat. 9 körül bementem, akkor 3 ujnyira nyitva voltam. 12:45-kor felsírt a picikém.
2011. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
szép történet sokan vannak ilyenek.
2011. nov. 2. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!