Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezért miért lennék sznob?

Ezért miért lennék sznob?

Figyelt kérdés
Megjegyeztem a múltkor valakinek, hogy rettenetesen megfájdult a hasam, amikor a legolcsóbb fajta szójás húst ettem. Erre meg is kaptam, hogy sznob vagyok. Viszont nekem ízlett az a hús, sosem hagyom ott az ételt, amit adnak nekem, attól miért vagyok sznob, ha a beleimnek rosszat tett az a hús? Akkor aki laktózérzékeny az is sznob? Mert őneki pótolnia kell valamivel a kalciumot, a tej pótlása sem olcsó mulatság.
2014. jún. 23. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak nem ugratásból mondta, akkor hülyeség volt, hagy nyugodtan figyelmed kívül.
2014. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem azzal van a baj, amit mondtál, hanem ahogyan mondtad. Nem lehet, hogy a hangsúlyod, hanglejtésed volt "sznobos"? :D
2014. jún. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugy is mondtad, hogy attol a LEGOLCSOBB FAJTA SZOJÁS HUSTOL ....?
2014. jún. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen úgy mondtam, de olyan hangsúllyal, hogy érezhető volt, hogy nem az árára értettem, hanem a minőségére. De van az a kakaómasszás műcsoki. Ha valaki azt mondja, hogy szerinte ehetetlen az a legolcsóbb kakaómasszás valami, akkor az sem sznob, mert tényleg ehetetlen.
2014. jún. 23. 10:57
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóval úgy mondtam ezt az olcsót, hogy valószínűleg ezért rossz a minősége. Ne tudjátok meg hogy fájt a hasam, a menstruációs görcsök ahhoz képest semmik, pedig azt is nagyon rosszul viselem.
2014. jún. 23. 10:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak tudod magadról, hogy sznob vagy-e, legalábbis ismered a szó jelentését, tudod, hogy az adott helyzetben jogos-e. Egyébként a finnyás kifejezést kellett volna használnia az ismerősödnek, csak lehet, hogy már elfelejtett magyarul a nagy sznobságtól :)
2014. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!