Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől sznob lennék? (kérdésed...

Ettől sznob lennék? (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
Szóval, egyetemre járok, okosnak tartom magam, és azt szeretném, ha a barátom is egyetemet végző ember lenne. Tudom, hogy az intelligencia nem ennek a függvénye, de úgy érzem, hogy tartós párkapcsolatom csak olyasvalakivel lehet, aki ambiciózus, és hasonló céljai vannak, mint nekem (egyetem, diploma, munkahely). Ettől függetlenül vannak nem egyetemista barátaim, és őket sem tartom kevesebb embernek. De egyik ismerősöm szerint emiatt sznob vagyok. Szerintetek?
2011. máj. 1. 18:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem cseppet sem !! Hosszútávra ez a lényeg . :D
2011. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy vagy! Én is így gondolom. Nekem is vannak nemm egyetemet végzett barátaim is.
2011. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
51%

A sznobsághoz pénz is kell. Neked van?

Ráadásul megnézném majd az arcod, amikor mondjuk a sarki zöldségesfiúba esel fülig.Ja, és mikor a pohos fogteknikus férjed zihál rajtad, te pedig csukott szemmel, összeszorított foggal a zöldségesfiúra gondolsz.:)

Sztem ilyen dologban ne a diploma legyen a mérce....,de te tudod.

2011. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
57%
Én úgy vagyok vele, hogy mindegy, csak okos legyen (hogy tudjak vele beszélgetni, értse meg a gondolataimat). És bár vannak kivételek, tény, hogy nagyobb esély van az egyetemisták / egyetemet végzettek között találni ilyen embert... Én meg tudom érteni, ha egyesek emiatt sznobnak tartanak emiatt, de nem érdekel, tartsanak annak, ha ettől érzik jól magukat, én akkor is így látom jónak ezt a párválasztás-dolgot...
2011. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%
Hát az egy dolog,hogy mit tervez el az ember és a másik,hogy mi lesz.
2011. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
A fogtechnikusnak nincs diplomája egyébként,nem kioktatásképp,csak szólok:D
2011. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
59%
Jólvanna, de lehet az már beleférne a mércébe na!:) Akkor ügyvéd.:D
2011. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%
Én egy érettségizett Egyéni Vállalkozót többre tartok! Ő az igazi FÉRFI!
2011. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem sznobság,talán van benne valami,de azzal 100%-ig egyetértek,amit itt írt valaki a zöldségesfiúról :) Soha nem tudhatod,ki rabolja majd el a szíved.
2011. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
73%
Diploma nélkül is lehet okos,ambíciózus az ember.Igen sznobságnak tartom az elképzelésedet,mert úgy tűnik fontos neked a papír(meg az,hogy ki mit szól a választottadhoz,gondolom kínos lenne ha nem lenne agyoniskolázott)
2011. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!