Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha mindig rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha mindig rossz döntéseket hozok és utólag megbánom de akkor már késő?

Figyelt kérdés
2 pasim volt egyszerre és mindkettő csalódott bennem ,megcsaltam a barátomat mert azt hittem már úgy is szakítani fogunk ,aztán újra össze akart velem jönni és belementem de most úgy gondolom még sem kellett volna, igaz szeretem de nem tetszik már annyira olyan unalmas, viszont a másik pasinak már van barátnője így a barátommal maradok de mindig az jár a fejembe hogy egy idióta vagyok és más dolgok miatt is a barátom mellett döntök, nem szeretek egyedül lenni, nem is voltam még pasi nélkül amióta elkezdtem pasizni a másik dolog meg az ,hogy a barátom segít nekem sok mindenbe és szeret nagyon és jó is vele csak néha vágynék másra nem tudom mit csináljak azt is tervezem hogy elköltözök csak nem tudom hogy most nyáron sikerül-e vagy csak jövőre.
2013. jan. 27. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Te egy undorító, mocskos, büdös ku*va vagy!
2013. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

tényleg idióta vagy

felejtsd el mind a két pasit,pár hónap magány a hasznodra válhat.ne legyél társfüggő

2013. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

És addig kihasználod?

Grat

2013. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne panaszkodj... Ha nem akarsz a barátoddal együtt élni, hagyd ott, neki sem jó, hogy csak kényszerből vagy vele.

Ha meg vele akarsz maradni, akkor ne keress másik pasit.

2013. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Cafka! mindehhez hány éves vagy, hogy ilyen értelmes vagy?
2013. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hallgass marlaSra!
2013. jan. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen k.rva hosszú mondatot sem láttam még soha... Pontról hallottál már? Amúgy meg r.banc!
2013. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindez Eszterházy nyomán íródott, szerintem, azért csak a végén van a pont :D


u.i.: büdös ribanc vagy, fojtsd meg magad.

2013. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!