Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tisztelt Fidesz hívők! Szerint...

Tisztelt Fidesz hívők! Szerintetek eddig milyen jó és rossz döntéseket hozott eddig a mostani kormány?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 22:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pártban nem szokás "hinni", max. nekik.
2013. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
hozott jót?...mikor?
2013. szept. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%

és a te kommunista kormányaid hoztak valami jót?

ezzel a kérdéssel csak a fidesz hívait akarod provkálni!

2013. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló!

1. Ha nem tudsz valamit, akkor inkább ne szólalj meg! Nem vagyok sem kommunista sem szoci sem libsi sem ballib sem hazaáruló...

2. Semlegesként arra vagyok kíváncsi, hogy a fidesz szavazók hogyan értékelik meg a pártjuk eddigi munkáját. Intelligens emberektől vártam választ, ki kellett volna írnom, hogy komcsis/szocis/ballibsis/hazaárulós kommentelők kíméljenek :)

2013. szept. 19. 23:29
 5/19 anonim ***** válasza:
3%

Rossz döntés: Kettős állampolgárság és szavazati jog megadása a "külhoni magyaroknak".


Jó döntés: Minden más.


Nem Fidesz hívő vagyok, mivel ez nem egy vallás! Fidesz-szavazó vagyok. A kettő nem ugyanaz.

2013. szept. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
4%
rezsicsökkentés az jó.
2013. szept. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Nos, nem hiszem, hogy létezik olyan ember, aki pártban hisz. Nem is vagyok Fidesz szavazó, ha ez nagyon számít, akkor a Jobbik áll hozzám a legközelebb (a mérsékeltebb szárnya, tehát nem a bakancsban Iránt éltető réteg), de azért elmondom a pozitív dolgokat.

-Az elcsatolt területeken élő magyarok kaptak egy minimális beleszólást az anyaország dolgaiba. Ezzel gyakorlatilag annyit érünk el, hogy odadörgöljük a szomszédos országok orra alá, hogy heló, nálatok még bizony élnek magyarok.

-Az érettségi százalékok szigorítása. (Mondjuk jobban kéne, mert hogy 20 vagy 25%-tól kettes, az igazából mindegy... pedig még ez ellen is hogy hőbörögtek).

-A felsőoktatás átalakítása is tetszene, mármint az irány, hogy az olyan szakok állami támogatását megszüntetik vagy csökkentik, ahol olyan embereket képeznek, akikből amúgy is túl sok van, vagy egyáltalán nem jók semmire az ott képzett szakemberek, inkább csak hobbiként végzi el valaki (ilyen lehet, például a filozófia, meg hasonlók... nem baj ha valaki ilyen végzettséget szeretne, csak ne az állam pénzért akarjon a hobbijának hódolni).

-Tetszik még a sokak által szidott közmunkaprogram... mint minimális munkával, a munkanélküli segély majdnem kétszereséért tehetnek valamit az állástalanok a közösségért... no meg ezzel legalább a cigányokat is egy évben 3 hónap erejéig munkára lehet fogni.

-Multik és bankok megadóztatása. Végre. Most már csak azt kéne elérni, hogy tényleg ne tudják hárítani a költségeket.

-Államadósság csökkentése, vagy legalábbis a próbálkozások. Az egész világban gazdasági stagnálás van, tehát ez még egy darabig álom, úgy érzem.

-Médiatörvény. Fogadok, hogy olyan nincs a habzó szájú kritizálók között, aki egyszer végigolvasta volna.

-Új alaptörvény. Ez is kb ugyan az mint volt, pár módosítással, és most már legalább nem a Rákosi által dedikált 49-eset használjuk. Ja, plusz pont, hogy belefoglalták, hogy a házasság két ellentétes nemű kapcsolata. Nincs túl sok bajom a melegekkel, de ne akarjanak házasodni. Hívják máshogy, aztán azt csinálhatják, de nem házasság az övék. Az asztal sem ló, csak azért mert 4 lába van.

-Trianon emléknap! Hogy a fenébe tarthatott eddig a rendszerváltás után, hogy ezt bevezessék?

-Cigaretta elleni fellépés. Most arról lehet vitatkozni, hogy volt-e trafikmutyi, mindenesetre az irány tetszik. Ne a normális alkalmazkodjon a cigishez, hanem fordítva. Én is rágyújtok néha, mégis egyetértek a szigorításokkal.

-Nagycsaládos adókedvezmények.


Hát így kb ennyi. A rossz döntéseket meg már úgyis ezerszer leírták.

2013. szept. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok sem fideszes sem komcsi, semlegesen írok:

- egykulcsos adó: rossz döntés, a magas keresetűeknek kedvez

- családi adókedvezmény: magas keresetűeknek kedvez, mert a kedvezmény mértéke függ a keresettől

- rezsicsökkentés: rossz döntés, mert az energiatakarékosságot kell előtérbe helyezni, nem az árat

- földtörvény: rossz döntés, mert a hazai legnagyobbak tudnak további földet venni, bérelni, a kicsiknek alig van esélyük

- trafiktörvény: rossz döntés, mert politikai alapon jutottak legtöbben trafikhoz, és nőtt a dohány fekete kereskedelem

- gazdaságpolitika: nem jó a kizárólag legnagyobb külföldi cégeket támogatni, a hazai kisvállalkozók nagyobb %-ban járulnak hozzá a GDP-hez, azokat kell támogatni


Hogy csak a legfontosabbakat soroljam.

2013. szept. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Felesleges kérdés!!!


Próbálj meg egy Fidesz fannal élőben beszélni..egyszerűen csak azt fújja amit a kormány mond. Mindenre van válasza, még akkor is ha az nem reális. Okafogyott ezekkel foglalkozni.

2013. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

# 6/9 Időpont tegnap 23:37


Légyszíves nézd meg a számláidat...


Én 30-37%al többet fizetek mint 5 éve..és ebből adnak 20%ot??? Pofátlanság.


Meg mi az..havi 700 Ft??


Csóri szerencsétleneket ennyivel meglehet váltnai, engem nem.

2013. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!