Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez lesz a mostani női generáci...

Ez lesz a mostani női generáció. Akkor a férfiakból milyen kinézetű generáció lesz?

Figyelt kérdés

[link]


A vörös hajú a mostani pláza cicamaca generáció, (éjjel-nappal Budapest, való világ). A másik nő a képen meg a szomszédok sorozatból való anno, híven tükrözve azt a kort.


Izmos férfiak lesznek mindenütt? Mivel azok mennek a tv-kben.



2014. jún. 25. 12:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A mai fiatalság meg főleg úgy fog kinézni, mint a képen a vörös hajú nő.
2014. jún. 25. 12:50
 2/12 anonim ***** válasza:
hát én nem leszek izmos, hiába gyúrok :S
2014. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az egyik egy fagyott valami, abból csak a divat árad, a másik az ki van nyílva (szőke).
2014. jún. 25. 12:58
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Én már várom a napot,amikor ezek a mai 14-18éves páwák felnőttek lesznek,családapák?,szerintem 3 generáció és kihalunk :D
2014. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Mi is megkaptuk anno a "nagy öregektől", hogy bezzeg régen, meg a mai fiatalok, jaj. Aztán mégis normális emberkékké cseperedtünk. Kicsit már unom ezeket a gyűlölködő, általánosító kérdéseket, bár nem vagyok már fiatal.
2014. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

Igen, abból az időkből valahogy több nő tetszett, mint mostanság.

Ma már bénaság gyengének mutatkozni, mindenki annyira kemény akar lenni, mint a beton. Legyen az, férfi, vagy nő.

Kiírtják magukból a régi emberi érzéseket inkább, hogy ezt elérjék.

Aztán meg csodálkoznak, hogy 50 éves korukban volt egy agyvérzésük, széthullott család, elveszített barátok, sok keserűség.

De biztos megéri.....nekik.

2014. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
#4 XDDDD Körülbelül én is így vagyok vele. :D A sok Justin Bieber, mint dolgos családapa......
2014. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, ez a Szomszédokból való kép kb. 25 éves... lehet, akkor vörös volt a divat, de szerintem a szőke még mindig tartja magát a fiataloknál... amúgy, meg az emberek többsége nem divatból festeti a haját vörösre vagy szőkére, hanem olyan színt választ, ami illik hozzá és jól áll neki!
2014. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Annyira buták és egyformák az emberek. Tök mindegy melyik korba születtek. Anno a beat-nemzedéket, a punkokat, a hippiket, a rockereket szidták az "öregek". Ugyanígy világvégét és kihalást jósoltak. És mégis megvan még az emberiség. Divathullámok vannak és lesznek. És ez az előző generációt mindig mélységesen meg fogja botránkoztatni.
2014. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
#4-es vagyok,a punk és hippi kultúra nem összekeverendő ezzel a globális elbuzulással,ennek télleg nem lesz jó vége,mondjuk attól függ,milyen szemszögből nézzük.
2014. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!