Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok így ezzel?

Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

[link]


Erről a Facebook-oldalról lenne szó.

1. A magyar nyelvet és a magyar nemzetet alázzák meg ezzel az írásmóddal.

2. Hitlerből gúnyt űzni, Hitlert parodizálni nem szabadna, sajnos a korosztályom már nem tudja milyen szörnyűségeket tett. Senki sem figyel történelem órán?

3. Talán vissza kellene hozni a kötelező katonaságot és besorozni minden fiút.


Teljesen kicsapta nálam a biztosítékot ez az oldal, ennyire nincs empátiájuk a korombeli személyeknek?


Jogosan írom ezeket a sorokat, vagy minden épeszű ember ezt írná? Humorérzékem az van...de nem ilyesféle.



2014. jún. 26. 17:29
 1/2 TheHologram ***** válasza:
Ez az idióta írásmód tényleg idegesítő,de nem hitler miatt,hanem alapból. Mit kéne tenni, tisztelni kéne hitlert? Szerintem nem a parodizálással van baj,hanem,hogy ilyen alpári proletár,és ez a vicces. Meg mi az,hogy a nemzetet alázzák? Mégis miért? Kötelező katonaság- nagyon jó lenne igen... Miért? Háború van? Mert én nem szolgáltam rá arra,hogy besorozzanak. De nem is érdekel, nem kötelező katonaság kell,hanem ezekkel a dolgokkal nem kell foglalkozni,és akkor meg van oldva.
2014. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1) Miért is?

2) Miért nem?

3) Már miért kéne? És ha lányok csinálják az oldalt?

2014. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!