Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy álltok ezzel?

Ti hogy álltok ezzel?

Figyelt kérdés
Kerestem pszichológiai tanácsot, de azt mondták, ez normális. Én undorodom attól, ha valaki pisis szeretkezést szeret, a gondolatától is kiráz a hideg... Viszont inádok pisilős történeteket nézni, olvasni és mindig izgatott leszek, ha egy barátom vagy barátnőm majd bepisil és nincs wc. De csak a spontán helyzeteket szeretem, eljátszani nem. Én kereszem fórumot is, de ott dőltek az emailek amiben le akartak fektetni meg élőben el akarták velem játszani, ez visszataszîít. Szerintetek mennyire durva ez így?

#Eddmeg
2014. jún. 26. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

keress még egy pszichológiai tanácsot. Amikor én először mentem pszichológushoz azt mondta teljesen normális vagyok, a következő kettő meg azt hogy nem. Szóval egy pszichiológai tanács nem feltétlenül reális.

Amúgy mire mondták hogy normális? Arra hogy undorodsz a pisis szextől, vagy a pisis történetekre? És milyenek azok a pisilős történetek?

2014. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!