Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14/L Fiúk? Lányok? Ti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14/L Fiúk? Lányok? Ti, hogy álltok ezzel?

Figyelt kérdés

Éreztétek már úgy, hogy körülöttetek mindenki boldog a párjával, neked pedig nincs senkid jelenleg vagy sose volt még? A körülötted lévőknek segítesz és amikor összejön a kiszemelttel te gratulálsz és csak hallgatod ahogy mesél az együtt töltött percekről? Körülötted mindenki boldognak lát, legbelül viszont sírsz mert téged még sohasem csókolt,ölelt át senki? Amikor egyedül vagy magadba roskadsz és csak sírsz? Nincsen igazi barátod aki megértene vagy esetleg ugyanígy érez?

__________________________________________________________


Nektek mikor volt először barátotok/barátnőtök?

Mikor volt az első csók?


2012. nov. 7. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Előfordul.De nem foglalkozok ezzel.
2012. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2012. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen, szar volt, de rájöttem hogy ez ellen tudok tenni.

Egyébként pici vagy még. Ráérsz ilyenekkel foglalkozni és nyugi, garantálom lesz részed benne.

Első csók nem tudom, rendes kapcsolat 19 éves koromban.


20/F

2012. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Volt, hogy így éreztem, de már nem nagyon törődök vele. Majd úgy is jön valaki:) ha folyton azon fogsz görcsölni hogy nincs pasid, nehezen is fogsz találni.. próbálj meg nem ilyenekre gondolni. járj többet szórakozni és nagyobb az esély rá hogy összejössz valakivel.
2012. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, 12 éves voltam az elsõ csóknál!
2012. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálunk az osztályban ennyi idősen csak két csajnak volt pasija, az egyik mindig is ribnc volt, a másik meg szimplán butus. Ja, meg még egy lánynak, ő volt a kivétel, ami erősíti a szabályt: normális lánynak nincs ennyi idősen pasija.


Nekem 15 évesen lett először "pasim", 9.-ben. Tartott pár hétig, még csak egymás telefonszámát se tudtuk. :D Igazán 16 évesen kezdtem pasizni, mikor elkezdtem bulizni járni, de mielőtt félreértené valaki, 18 évesen vesztettem el a szüzességem. Attól, hogy van barátja egy lánynak, nem kötelező szexelni, mint ahogy azt itt sokan hiszik.


22L

2012. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, az első csók 13 évesen volt.
2012. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én mindig is visszafogott voltam én vagyok a "jó kislány".
2012. nov. 7. 18:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Én lassan 16 éves leszek és igazándiból soha nem volt végülis barátnőm, soha nem csókolóztam, semmi. És akkor mi van? Soha nem késő, egyszerűen nem tetszik úgy senki.
2012. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Komolyabb kapcsolatom még nem volt. Első csókom most nyáron volt :)

17/F

2012. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!