Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tennél ha tudnád hogy 1...

Mit tennél ha tudnád hogy 1 éved van hátra?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ti mit csinálnátok,nekem ennyi van már csak.
2012. dec. 17. 09:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%

úristen:S nagyon sajnálom! mi a gond? rák? :S

Amúgy amit én tennék?

Hát mivel nem vagyok még nagykorú így ott hagynám a sulit,élvezném az élet minden egyes percét.Mennék világot járni,szórakozni,bulizni.csinálj egy bakancs listát.

és csinálnék,amit még meg akarok tenni az életemben.

Eljutni ide meg oda,ilyenek. Nagyon sajnálom tényleg? Amúgy kiborulnék szerintem. fiú lány vagy? hány éves vagy? rákos vagy? vagy mi?:S van családod?

2012. dec. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Miután semmi sem biztos, igyekeznék meggyógyulni.

Élném úgy az életem, mintha minden napom az utolsó lenne: sokat lennék a családommal, nem idegeskednék, minőségi ételeket ennék, és segítenék, amit tudok.

Mint most is.

2012. dec. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok,lány. Igen. Igazából felesleges bármi kezelésre is járnom,inkább csinálok valamit:D csak még nem tudom mit. Van családom.
2012. dec. 17. 09:13
 4/22 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

Igazából nem borultam ki... egyszer úgyis meghalunk:)

2012. dec. 17. 09:13
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A lehető legtöbb időt tölteném a barátaimmal, utaznék, ha van rá lehetőség, sokat írnék egy füzetbe a szeretteimnek, amit majd halálom után elolvashatnak, CD-t csinálnék a saját hangommal, énekelnék vagy szavalnék rajta. Egy kis dobozba összeraknám a kedvenc tárgyaimat (családtagonként, mindenkinek adnék valamit). Rajzolnék, festenék, hogy minél több maradandó dolgot alkossak.

Kipróbálnám a búvárkodást, fennmaradnék egy egész éjszakát egy réten, hogy lássam a naplementét és a napfelkeltét is. Sokat beszélgetnék másokkal.


Rettenetes, nagyon sajnálom... :( Nem is tudom, mit lehet mondani... Főleg ennyi idősen... :((

2012. dec. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is próbálnék meggyógyulni, de közben minden olyat megtenni, amit fontosnak tartanék. Sokat lenni a családommal és mindenkit biztosítani arról, hogy szeretem. Rengeteget foglalkoznék magammal, mert most nem teszem. Olvasnék, szórakoznék, utaznék. Nem is tudom.


Mi az, ami miatt nem akarsz kezeléseket? Egy év alatt sok minden történhet, akár megtalálhatják a gyógymódot is, hiszen nem tudhatjuk, hogy milyen kísérleti fázisban vannak a dolgok a világ más részén.

2012. dec. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igazából nem szeretnék kezelést, rengeteg dolgot olvastam neten,és láttam hogy hogy néznek ki a betegek a rengeteg kezelés után,és ez sem 100%. Inkább méltósággal szeretném elfogadni a sorsomat. Lehet furcsán hangzik,de így van.
2012. dec. 17. 09:21
 8/22 anonim ***** válasza:
imadkoznek, megternek ha meg nem vagyok.
2012. dec. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Beíratkoznék egy agykontroll tanfolyamra, kigyomlálnám az agyamból a megbetegítő tényezőt, meggyógyulnék és letolnék még 70 évet.

NE ADD FEL!

Ha mégsem jön össze, megpróbálnék kalandként gondolni az elmúlásra.

2012. dec. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Inkább méltósággal szeretném elfogadni a sorsomat."


Sokat vagyok idős emberek között, párszor hallottam már ehhez hasonló mondatot - de általában amikor már érezhető közelségbe kerül az elmúlás, akkor elő szokott kerülni a másik kérdés: "Nem lehetne mégis csinálni valamit?".

Úgyhogy szerintem még gondold át.


Én mit csinálnék? Belenéznék a pénztárcámba először, csak lássam mire van lehetőség.

2012. dec. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!