Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha tudnád, hogy már nem sok...

Ha tudnád, hogy már nem sok időd van hátra mit mondanál még utoljára a szeretteidnek?

Figyelt kérdés
Főleg a párodnak...
2013. aug. 25. 22:23
 1/5 anonim válasza:
Egyszerüen és öszintén csak annyit, hogy : Szeretlek
2013. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A családomnak hogy ők a legfontosabbak nekem és szeretem őket.(anya,apa,tesó,nagyi,unoka tesók stb...azért vettem bele az unoka testvéreket mert velük nagyon jó a kapcsolatom)

A páromnak meg hát nem is tudom...:(

2013. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A párommal előszőr is találkoznék és nem gyáváskodnék, meg bujkálnék.
2013. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amíg nem lenne muszáj, nem mondanám meg nekik és megpróbálnám a lehető legtöbb boldog pillanatot szerezni nekik és magamnak. Persze elmondanám, hogy mennyire szeretem őket, de csak a lehető legtermészetesebb módon. Közben megpróbálnék mindent úgy elrendezni, hogy ne maradjon utánam semmi veszekedés, harag, keserűség miattam. Meg lehetőleg más miatt sem a családban.

Aztán, ha már muszáj lenne elmondani, elmondanám, és mindenkit "felmentenék" azalól, ha valaha is megbántott (persze csak ha kérnék, amúgy nem hoznám fel a sérelmeimet), én is bocsánatot kérnék azoktól, akiket megbántottam és akiktől úgy érzem, hogy bocsánatot kell kérnem (nincs ilyen jelenleg senki, mert ilyesmivel nem szoktam várni, azt hiszem, mindenkitől kértem bocsánatot, akitől gondoltam).

Azt hiszem, az utolsó kívánságom is ez lenne. Vannak komoly ellentétek a családban, azt kérném: ne bántsák egymást.

2013. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérlek vigyetek el Robert Downey Jr-hoz <3
2013. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!