Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden este olyat álmodom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden este olyat álmodom, hogy valaki megcsókol. Pedig még soha nem történt meg velem ilyen. És legtöbbször egy osztálytársammal. Lehet, hogy beleestem?

Figyelt kérdés

A legutóbbi álmomban a sráccal hozzám mentünk. A szüleim nem voltak otthon. A kanapéra ültünk, TV-t néztünk, és... igazából nem is néztük, mert csak egymásra figyeltünk. Aztán felállt, hogy mennie kell. Kaptam még egy csókot és kisétált az ajtón. Anyuméktól az egészet titkoltuk. Következö nap a suliban átölelt (ami a valóságban is mindennapos), én pedig suttogva rászoltam, hogy "ne...". Aztán mondta, hogy "ja, bocsi, tényleg". És csak mosolygott...


Ahogy már említettem, sokszor átölel, a fülembe súg, megcsikiz, valamint szorosan mellém ül. Sokat beszélgetünk facebook-on is. Van egy csaj, aki "tetszik neki". Sokszor kérdezek is róla... de a csaj utálja.


Amúgy én is bírom a srácot, vicces, kedves, érzelmes... külsöleg is hasonló alkat, mint én... csak kicsit nagyon örült. :D


Sokszor szeretnék ráírni, csak félek, hogy nem örülne... pedig valamelyik nap meg is jegyezte, hogy "mostanában nem írok neki, pedig jó lenne..."


Nem szeretnék magamnak beképzelni semmiféle szerelmet... szerintetek?


15/L


(Elnézést a helyesírási hibák miatt, de telefonról vagyok és sajnos nincs hosszú ö-m... vagy csak még nem fedeztem fel :D)



2014. máj. 28. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az álomvilágom jobb mint ez a elet kiveve a zombis reszeket, de ahol kefelek az jó és igazibol meg soha nem volt nőm se ot ku rva jó, csak az h ritkan almodok, legalabis ritkan emlekszem ra
2014. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos :) Sajnos nem tudom mért van ez,egyszer nekem is volt hasonló álmom az osztálytársammal,de azért csók nem volt,és mi nem is voltam olyan jóba vele.
2014. jún. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zoé970 ***** válasza:
Ha megjegyezte bátran írj rá.Nem hiszem,hogy nem tetszene neki.És valószínű,hogy érzel iránta valamit még ha nem is szerelmet.És a srácnak is ideje lenne azzal foglalkozni aki nem utálja.Beszélgessetek aztán majd kialakul.
2014. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!