Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Több állásinter...

Mit csináljak? Több állásinterjúra is behívtak, de iszonyatosan izzad a kezem, ez nálam idegi alapon van, sehogy nem tudok rajta segíteni. Nem hátrány ez az interjúkon?

Figyelt kérdés
Attól félek, emiatt nem vesznek fel sehova. Nyugtató hatású teák, kézmosás nem segít, mert nem kismértékű tenyérizzadásról van szó.
2014. jún. 27. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kézfogás előtt töröld meg a kezed, utánna meg kiveszi észre? Egyébként meg nem sok jelentősége van szerintem, lehet felse tűnik nekik...
2014. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fogj egy papírzsebit a tenyeredbe, majd tedd el amikor behívnak. Két másodperc amíg kezet fogsz, addig nem lesz nedves ismét.
2014. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, ezt szoktam csinálni, csakhogy nem tudom szárazra megtörölni és 5 mp múlva ugyanolyan vizes. Ráadásul nem elég 1 zsebkendő sem...
2014. jún. 27. 15:00
 4/13 anonim válasza:
Próbáld ki a Solutio Antisudorica folyadékot. Gyógyszertárban kapható. Vagy az Exodort. Van akiknél beválik van akinél nem,de ki lehet próbálni szerintem.
2014. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne papírzsepit, mert az cafatokra szakad, hanem textilzsebkendőt.
2014. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! A Solutio A. nekem tenyéren nem segített, csak kiszárította, de ugyanúgy izzadt, más helyekre nekem is bevált, de oda nem.:S

A textilzsepis ötlet nem rossz, csak annyi a baj vele, hogy kicsit furán venné ki magát, ha az interjúkon folyamatosan a kezemet törölgetném.

2014. jún. 27. 17:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kell törölni a kezed, csak legyen a markodban.
2014. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom a nemed, de ha lány vagy, akkor lehet a kezedben egy nedvszívő anyagú kendő vagy sál, az nem annyira feltűnő, vagy ha fiú vagy, akkor egy vékonyabb pamut pulóver, bár ez csak akkor jó, ha nem öltönyben mész az interjúra.
2014. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
És az Exodor izzadás elleni krém? Próbáltad már
2014. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nekem egy barátnőm szenvedett ettől az állapottól. Emlékszem, olyan durva volt a helyzet, hogyha nyáron egy helyben álltunk, pár perc múlva "tócsa" lett a két keze alatt. Szó szerint csöpögött róla a víz. Ha jól emlékszem, akkor ő eleinte botox injekciókat kapott a tenyerébe, néhány havonta. Végül úgy két éve rászánta magát egy műtétre, mely során valahogy megszüntették a problémáját. (Talán valami idegi összeköttetést szüntettek meg.)


Ha neked is ilyen durva, akkor szerintem keress rá orvosi megoldást, mert így nehéz lehet élni.


Munkában hátrány-e? Attól függ, hogy milyen súlyos a helyzeted és hogy milyen melóra pályázol.


Sok sikert az interjúhoz!

2014. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!