Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Több állásinter...

Mit csináljak? Több állásinterjúra is behívtak, de iszonyatosan izzad a kezem, ez nálam idegi alapon van, sehogy nem tudok rajta segíteni. Nem hátrány ez az interjúkon?

Figyelt kérdés
Attól félek, emiatt nem vesznek fel sehova. Nyugtató hatású teák, kézmosás nem segít, mert nem kismértékű tenyérizzadásról van szó.
2014. jún. 27. 14:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen izzadós voltam, de nekem a szociális fóbiám miatt volt. Én a buszon is szégyelltem, amikor elengedtem a kapaszkodót, mert csurom víz lett, meg a táskám, amin néha pihentettem a kezem, az is átnedvesedett. A hónaljamnál a ruha sokszor a derekamig foltos lett, ezért csak sötét, vagy tarka cuccokat hordtam.


Elmentem pszichiáterhez, elkezdtünk egy terápiát (gyógyszert is kaptam), és elmúlt a dolog.

2014. jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Menj el logoterápiára. A paradox intenció esetleírások alapján a te esetedre is alkalmas megoldás lehet.
2014. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat mégegyszer!

A műtét lehetőségéről én is olvastam, de azt nem szeretném. Viszont az is igaz, hogy a mindennapi életemet is megkeseríti, azt mondták majd kinövöm, de nem és egyre jobban zavar.:S

2014. jún. 27. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!