Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a kis elnyomott emberekb...

Miért a kis elnyomott emberekből lesznek a legnagyobb f@rgek?

Figyelt kérdés
Miért azokból az emberek viszik általában a legtöbbre akiket az iskolába elnyomnak?Ismerős a helyzet?Az iskolában egy kis vékony gyerek,akit folyamatosan sértegetnek és kihasználnak,de viszont kint az életben 5-10 év múlva egy kigyúrt állat.Az embereket ott húzza le ahol csak tudja és nem ismer együttérzést.
2014. jún. 27. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mert bosszút áll a rohadé.kokon.
2014. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát én ilyennel még nem találkoztam :D olyannal már igen, aki az életben vitte sokra, szakmai sikerek stb., mert a vissza húzódóbbak általában okosabbak is, jobbak a tanulmányi eredményük és így tovább.
2014. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert az elfolytott sérelmek,düh,harag igy jön ki,később,gondoljunk csak a rendőrségi állomány nagy részére :D
2014. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én sajnos ismerek személyesen egy ilyen embert.Életében nem dolgozott semmit,de viszont az Audi,nagy ház meg a többi megvan neki.Az egoizmusa valami hihetetlen méreteket öltött,annyira lenéz mindenkit hogy azt nem lehet szavakba önteni.Állítólag abból és hogy embereket húz le különféle módokon.
2014. jún. 27. 20:05
 5/11 anonim ***** válasza:
A gyerekkori traumák képesek elbasszintani enyyire egy ember személyiségét,sokat csesztették,és ez lett a vége,amugy sok ilyen lehuzgálós emberke van.
2014. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Kérdező,azért remélem Te nem akarsz olyan lenni. Egyébként szerintem nincs ilyen formaiság,hogy az elnyomottakból lesznek a gádzsók.
2014. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem vagyok hasonló ember és akiről beszélek egy évfolyam társam volt.Csak az zavara dologban hogy az egész világot bünteti azért mert gyenge személyiség volt.
2014. jún. 27. 20:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem volt gyenge személyiség. Ti voltatok szemetek vele. Attól, hogy valaki fizikálisan vékony, még nem gyenge személyiség, és attól sem, hogy elnyomják iskolában. A gyerekek mindenkit elnyomnak, akik egy kicsit is gyengébbek fizikailag, mint ők.

Én az ismerősödhöz hasonló fizikumú gyerek voltam, továbbá szerény és alapvetően jóindulatú ember is. Rengetegszer lettem kiközösítve, megalázva, porbatiporva, csak azért, mert gyengébb fizikumom volt, és azért, mert jól tanultam.

Most orvosi egyetemre járok, jövőre végzek. Nekem nincsenek olyan ambícióim, hogy beletapossak másokat a sárba, egészen addig amíg velem korrektek, de azért szívesen porig aláznám, azt a bunkót, aki ma egyébként pincér, aki anno pokollá tette a gyermekkoromat.

A te ismerősöd, gondolom nálam többet szívott, és úgy van vele, hogy vele ne szívózhat senki soha többet. Meg tudom érteni. Azt pedig pláne, hogy a magad fajta osztálytársaival lekezelő, pláne ha kevesebbre vitted, mint ő. Én is az lennék, csak hogy tudd, hogy hol a helyed.

2014. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Erről dolog jutott eszembe. Az első egy idézet:

"Frankenstein szörnyetege vagyok. A teremtőmet keresem."

Magneto


A második pedig egy élethelyzet:

- Jajj Pisti, mi történt veled, hova tűnt az a kedves ember aki régen voltál?

- Az olyan f**szok mint te, kinyírták.

2014. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kilencedik: Én az élethelyzetet meg is tapasztaltam, és pont arról a szövegről ugrott be. Folyton lealázott, bunkó volt, sértegetet, mindenemet cikizte, én meg persze nem voltam ezért túl kedves, aztán még ő írta facebookon:

Hová lett az a kedves (név), akit megismertem?!! Ha? Haa?!

Amúgy a kérdésre válaszolva, talán pont azért, mert az ember nem élhet úgy örökké, hogy elnyomják. Neked sem lenne valami jó érzés, hogy folyton téged aláznak és nyomnak el. Valószínüleg elegük lett belőle. Mert ugye ha már egy "kigyúrt állat", akkor már nem nagyon merik elnyomni. És lehet, hogy ő nem ismer együttérzés, de az ő szemszögéből meg a többi ember nem ismert, amikor mindenki elnyomta meg barom volt vele.

2014. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!