Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, ti milyen tulajdonságok...

Europafan kérdése:

Fiúk, ti milyen tulajdonságok alapján találtok szimpatikusnak egy lányt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam: szerény, kedves, megértő, tájékozott(lehessen vele beszélgetni), jószívű, humoros. Ilyen úgy sincs, de ha nagyrészt megvannak ezek a tulajdonságok, már szimpatikus. :) 22F
2014. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazából körül írni nem szeretem, egy meghatározó szó van, ami számomra szinte mindent magában foglal ez pedig az "aranyos" és ez belsőleg külsőleg is sugározzon.
2014. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eszbeli kepessegekben alljunk azonos szinten (ez a legnehezebben teljesulo parameter) lehessen vele beszelgetni, legyen humorerzeke, sokat nevessen, legyen pozitiv eletszemlelete, csaladcentrikus legyen, figyeljen oda magara, legyen nyitott gondolkodasu, erdekelje sok minden, ne legyen haragtarto.. De meg sokaig tudnam sorolni.
2014. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%-ban egyetértek a 2-es válaszolóval, jobban én sem tudtam volna megfogalmazni.
2014. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nahát, mindenki a hasonló lányokat szereti? :)

Én mostanában csak ilyen nőket látok magam körül, próbálok keresgélni, de csak ilyenek vannak, persze, hogy nem kellenek senkinek:

mogorva, agresszív, hisztis, rosszindulatú, sértődős, lusta, sznob, nagyképű, önimádó, flegma, stb....

2014. jún. 29. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
minden férfi kicsit más, egymásnak ellentmondó elvárásaik lehetnek, így a kérdés értelmetlen. megfelelési kényszerből kérdezni szintén értelmetlen.
2014. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Magabiztos, intelligens, karizmatikus és legyen véleménye.
2014. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!