Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem lehet ezt megérteni?...

Miért nem lehet ezt megérteni? Volt egy facebookom feltörték és kiírtak valami hülyeséget és a család ismerőse szerint én voltam pedig nem is és nem száll le a nagynénémről.

Figyelt kérdés
Mindig írogat a nagynénémnek pedig nem is én írtam ki hanem feltörték a facebookomat.Mit csináljak hogy leszálljon rólunk?
2014. jún. 28. 23:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Ezt írták ki az én nevembe:csak egy penge.. csak egy kés... csak egy vágás....csak egy ér és máris egy liter vér .. melytől az életed lassan véget ér. És most azt hiszi önyilkos akarok lenni pedig nem is.
2014. jún. 28. 23:10
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmit. Ne is törődj vele. Amúgy ha te is írtad volna, egyértelműen mutatná, hogy nem akarsz öngyilkos lenni. Aki valóban szuicid, nem beszél róla, hanem cselekszik. Aki beszél róla, legfeljebb figyelemfekeltesnek, zsarolásnak szánja, még ha nem is tudatosan.

Ha tényleg nem te írtad, és mégis megnyugtató valaszt szeretnél adni, találj ki egy noname, YouTube-on nem található, talán iskolai zenekart, s mondd, hogy az egyik dalszövegükbol idéztél.

2014. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!