Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hirtelen érzelmes lettem?

Hirtelen érzelmes lettem?

Figyelt kérdés

19eves vagyok, es eddig egy olyan ember voltam, akit aztan az eg vilagon semmivel nem lehetett megserteni, nem sirtam kb 7eves korom ota. Kb ugy neztem mindenkire mint egy husver humanoid eloleny... meghalt meghalt...

Vigasztalas, sajnalas, szomorusag, erzelmesseg, szerelem minden hianyzott belolem. Zongorazok is es a zenei atelesem 0.


19. eletevemre talalkoztam egy lannyal aki csak 2honapra van itt, es felig a baratnom. O annyi erzelmet kihozott belolem, amiota megismertem, hogy teljesen megvaltoztam.. Erzekeny lettem, kepes vagyok egy filmnel elerzekenyulni, attudom elni a zenet amit jatszok, fogalalkozom az emberekkel, es aggodok mindenki miatt.

Megolelem a barataimat stb...


Mi tortent velem? mi hianyzott belolem? hogy lehet ekkorat valtozni egy par nap alatt? kicsit idegesit, hogy ilyen erzelmes vagyok most...



2014. jún. 30. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Ez a normális, és ami előtte volt azon kéne elgondolkoznod miért volt úgy. Egy ember folyamatosan szocializálódik élete során, de az elég fura hogy évekig nem "hatott meg" semmi. Örülj neki, ettől (is) vagyunk emberek, sírunk, nevetünk vannak érzéseink! :)
2014. jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, en ugyerztem, hogy nem vagyok ember, es csak kivulrol nezem, hogy milyen komolyan veszik ezek az emberek az életet. Nem is akartam belekerulni, es most en is ember vagyok, mint a többiek, ez olyan furcsa.. :/
2014. jún. 30. 09:59
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Dolgozz rajta és hamarosan ismét érzéketlen leszel mint 1 döglött ló
2014. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hiányzott a szeretet belőled. Eddig olyan voltál, mint akinek fibrillált volna a szíved és a lány életet lehelt belé (szerintem szerelmes is lettél bele, csak még magadnak sem tudtad bevallani, vagy fel sem ismerted a dolgot).

A lényeg a lényeg, hogy teljesebb lett az életed és ennek inkább örülni kellene, nem bosszankodni miatta, mert attól nem leszel se erősebb, se férfiasabb, hogy nincsenek érzelmeid, sőt ez az egész idegeskedés inkább félelemre utal, ami megint csak nem túl előnyös, már ha ilyen dolgok járnak a fejedben.

2014. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, igazából örülök neki. csak igy hirtelen nehéz feldolgozni az `emberré vállást`. Talán azért történt, mert annyi szeretet ad nekem ez a lány, amit még senkitől sem kaptam.. És nyilván bele szerelmesedtem, csak nem szeretném beleélni magam erre a 2 hónapra...
2014. jún. 30. 10:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Kár érted! Eddig elfojtottad az érzelmeket most pedig elő törnek belőled azt nem tudom, hogy ez előny lenne, vagy hátrány a számodra. Én is kb ugyanolyan érzéketlen vagyok, mint te voltál hála Istennek én nem változtam meg remélem nemis fogok, akkor oda lenne a szarkazmusom, a humorérzékem, az ironikus válaszaim lényegében egy érzékeny ma...jom lennék, akin átgázolnak az emberek, s kihasználnak a nők. Veled ellentétben nekem millió ellenségem van sokan nem kedvelnek képzeld el mi lenne, ha érzékeny lennék? :D
2014. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát pont ez az, az emberek azért szerettek mert bunkó, sznob, érzéketlen voltam, és megmondtam amit gondoltam.. nem érdekelt, hogy sértő vagy nem :D

És ez a lány pont ebbe az énembe szeretett bele, az elérhetetlenség bűvölte.. Errefel teljesen megváltoztam, és szerintem már kicsit idegesiti őt is a sok aggodásom.

De összességében jobban érzem magam most.

2014. jún. 30. 10:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok remélem azért nem fertőző, nehogy megfertőzz engem is. Nekem is van sok barátom, akik szerintem kedvelnek bár nem vagyok biztos benne, de a legtöbben egyenesen utálnak pláne a volt barátnőmim. Biztos kibeszélnek a hátam mögött, de nem érdekel, mert érzéketlen vagyok. Azért nem véletlen vagyok ilyen állítólag régen egy mintagyerek voltam csak időközben történt egy s más, aminek következménye fojtán megváltoztam még a GYIK-n sem vagyok közkedvelt elhiheted íme egy jó példa: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__5816.. :D
2014. jún. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

haha:D jot rohogtem.. en is ilyesmi voltam. Ha dolgozatra nem készültem képes voltam irni egy 2 oldalas fogalmazás arról, hogy miért nem kérszültem :D

(véletlenül nem SZ.B. vagy? az irasod egy az egyben az:)

2014. jún. 30. 11:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonló eset vagyok. 22 éves koromig semmi nem hatott meg, csak ami velem történt. Ámde akkor szakítottam a barátnőmmel és minden megváltozott. Onnantól elég volt egy érzelmes film vagy zene és a könnyeim elkezdtek kicsordulni. Ez mind a mai napig így van, bár mintha kezdenék már a "régi" lenni újra :D Korábban ha nem jött össze egy lány, nem érdekelt, ma már azért bánt, bár sokat nem lovagolok rajta.
2014. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!