Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Debrecenben hová/milyen...

Debrecenben hová/milyen cégekhez lenne érdemes jelentkezni irodai asszisztensnek? Az IT pl. kilőve, mert nem tudok németül, csak angolul.

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van,illetve milyen szinten beszéled a nyelveket?
2013. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
IT servise nem tudom hogy is kéne leírni de folyamatosan hirdet állásokat. Angol is jó, a többit képzéseken tanítják. Lényegében mindenhova küldhetsz mert majdnem mindenhol tudnának alkalmazni. Hivatalok, környezetvédelmi cégek, kereskedelmi, fuvarozási cégek akár jó angollal is. Pénzügyi intézetek stb. Ha nekem ilyesmi végzettségem lenne kapásból megszórtam volna 100 önéletrajzzal debrecent. De nem ilyenem van így csak kevesebbet tudtam küldeni. Ja és hirdetés nélkül is próbálkozhatsz.
2013. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!