Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a csendes...

Mi a véleményetek a csendes emberekről? Valójában miért is lettek azok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 07:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szval magadról kérdezel....
2014. júl. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már kérdezted.
2014. júl. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert csendesek, nem mondják el :-)
2014. júl. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem csendes emberek között is van különbség. Nekem például volt egy nagyon-nagyon csendes osztálytársnőm, aki szép lassan nagyszájú lett, és teljesen ledöbbentünk, mert mikor elkezdett többet beszélni, akkor derült ki, hogy egy egoista bunkó kb. Tehát nem önbizalomhiány miatt csendesek az emberek szerintem.
2014. júl. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Az összes csendes pszichopata egyszer valamikor mindegyik felrobban.
2014. júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azért lettem az, mert untam a környezetemet, és nem nagyon tudtam hozzászólni az érdektelen témáikhoz.
2014. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csendessé nem csak válhat valaki... Van, aki alapból ilyen, csendes, nyugodt természetű. Honnan veszitek azt, hogy aki csendes, az mind önbizalomhiányos?
2014. júl. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2014. júl. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egy csendes ember vagyok. Iskolában, közösségben nehezen illeszkedtem be, ha társaságban vagyok többnyire nem szólalok meg, csak ha kifejezetten kérdeznek. Hogy miért? Nem vagyok kezdeményező típus, képtelen vagyok csak úgy odamenni idegenekhez, és beszélgetésbe elegyedni, néha próbálkoztam, de a visszautasítások miatt, ma már nem teszem. Ha viszont valaki nyit felém, és kezdeményez, akkor én is képes vagyok megnyílni. Társaságban meg azért nem szólok semmit, mert mindig akadnak "erőszakosabb" emberek, mindig ők beszélnek, ők a hangadók, mindenről van véleményük, és általában minden csoportban több ilyen is akad. Hagyom őket érvényesülni, minek szóljak bele, nincs is hozzá kedvem így. És igen önbizalomhiányos is vagyok, de nem tudom a kettőnek van-e köze egymáshoz. 30/N
2014. júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!