Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért égetik le a csendes...

Mért égetik le a csendes embereket mások előtt?

Figyelt kérdés
engem éget a munkatársam mindenki előtt pl: "szegény gyerek meg se mer szólalni" stb.... állandóan lenézi az embereket

2014. júl. 2. 18:39
1 2
 1/18 anonim válasza:
76%
ja,engem is leszólnak néha:) akkor kicsit rosszul esik de nem kell sok figyelmet szentelni ilyenekre :)
2014. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudják, hogy zavar.
2014. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Én ha ideges vagyok és beszólnak kiszámíthatatlan vagyok... Ami meglepő lehet ahhoz képest hogy milyen visszahúzódó vagyok. Legutóbb a buszmegállóba veszekedni kezdtem egy vadidegennel (bandával volt... meg én is 3 fővel) és mire magamhoz tértem reszkettem az idegtől és csak a nagy szemeket láttam amik figyelnek... Mert nem tudták hova tenni. Azután meg pont ma megint beszóltak csak a buszon.. Félálomba voltam szinte. Semmit nem tettem. Ilyen ez. Szerintem ha kiereszted a hangod meg egy kicsit hagyod hogy vigyen az indulat nem fognak sokat szórakozni veled. Mondj vissza valamit és lepd meg. Pl.: Szegény Gandalf nem tud mást mondani. Ne hagyd magad. ;) Sikert mindenhez!
2014. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam ezt tapasztalni és egyet értek az előttem szólóval/kkal, nem érzik, hogy ez szarul esik, kellemetlen. Tudom nem sokat ér az ilyen tanács, mert én is ismerem ezt az érzést, hogy mégjobban leblokkolsz, de tényleg vissza kell szólni, legalábbis megpróbálni.
2014. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Velem is hasonlóak fordulnak elő.
2014. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Ez nem "égetés" , te érzed annak. Próbálnak feléd nyitni, beszélgetni veled. Ember vagy te is, úgy akarod leélni az életed hogy mondjuk mittudomén a munkahelyeden ahol dolgozik 50 ember, ott te egy árva mukkot se szólsz senkihez mert csendes típus vagy? Túl zárkózott vagy, nincs avval baj ha szeret egyedül lenni az ember,de ne ott akarj egyedül lenni ahol emberek vannak körülötted.
2014. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem arról szól, hogy egyedül akar lenni (legtöbb esetben) a zárkózottság nem ezt jelenti. ne kezdjük el megint ilyen tanácsokkal ellátni, hogy nyisson az emberek felé, ismerkedjen, menjen oda stbstb. mert az ilyen emberek, köztük én is, tudom, hogy mit kéne tenni, egyszerűen van egy belső kényszer, ami ezt nem engedi. Bocsi, de nagyon utálom az ilyen tanácsokat más emberektől, akik számára ez természetes.
2014. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

"Bocsi, de nagyon utálom az ilyen tanácsokat más emberektől, akik számára ez természetes."


Én régebben nagyon zárkózott voltam, DE megváltoztam, hidd el hogy nem lehetetlen. Nincs belső kényszer ami megakadályozhatna a pozitív változásban, csak éppen nem akarod eléggé, majd ha 50 éves leszel, meg elkezdesz siránkozni hogy rosszul éltél...

2014. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Ez csak mese bocsi, gyökeresen nem lehet megváltozni, idővel enyhül, de ez nem megy csettintésre akkor sem, és akkor is feleseleges az ilyen tanács, mert nem hülye, tudja mi a probléma, csak nem tudja leküzdeni csak így "gondolok egyet és megváltozok" stílusban
2014. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%
Ez nem mese, én vagyok az élő példa, tetszik vagy nem-így van. Akarni kell, legelső lépés hogy kiszabadulj a megszokott környezetedből. Nem kell velem egyet érteni, majd ha megöregedsz, siránkozz egyedül és csendesen. Ismerek ilyen embert...
2014. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!