Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel csendes vagyok, nem...

Mivel csendes vagyok, nem sokat beszélek, úgy érzem az emberek, akikkel már találkoztam idiótának, furának tartanak, ezért még jobban távolságtartó leszek. Mit gondolnak más emberek az ilyen fura, csendes emberekről?

Figyelt kérdés

2013. szept. 25. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én például azt gondolnám - hacsak nem látom az illetőn, hogy elfogódottságból ilyen hallgatag - hogy barátságtalan, nem érdekli, amit mondok neki, nem vagyok neki szimpatikus, és ezért kellemetlenül érezném magam. Kivéve, ha ezt testbeszéddel ellensúlyozza - szemkontaktus, ilyesmi.
2013. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A beszéd hiánya valaminek a többletét feltételezi. Vagy félsz, vagy üres vagy, vagy érdektelen, vagy rideg, ami mindenféleképpen félő szokott lenni számomra. Természetesen ez nem baj, mert nem kell mindenkivel jópofizni, de van egy "egészséges" határ, amit "kell" beszélni. Ez még nem fura, de meg kellene, hogy ismerjelek jobban, hogy komplex véleményt alkothassak. 22f
2013. szept. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En is csendes vagyok . Ha szeretnel ismerkedni irj nyugottan.
2014. aug. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!