Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok szégyenlős és...

Miért vagyok szégyenlős és csendes?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta szégyenlős vagyok. Ne kérdezzétek miért mert nem tudom. Úgy vagyok az, hogy amikor idegen jön oda hozzám akkor nem birok megszólalni mert elcsendesedek, félek a fiuktól is , 8 éve együtt vagyunk az osztállyal még sem tudok előttük felszabadulni . Oké, az utóbbi időben kezdek megnyílni és egyre kevésbé vagyok csendesebb mint régen, talán fiuk előtt és próbálok beszélgetni de még ígyis csendes vagyok. És félek hogy most új közösségbe megyek akkor megint nem tudok megszólalni :/ egyébként rokonaim előtt se tudok beszélni még nővérem előtt se sokat. Ha az utcán látok sok magamkorú fiút mindig más irányba fordulok mert félek hogy kinevetnek vagy bármi:/ nem tudom miért van ez, szeretném legyőzni, de halottam olyat is hogy valaki 17 évesen is ilyen csendes maradt. Előre is köszi a válaszokat. . Egyébként barátaim vannak , és őket netről ismerem és ledöbbentem hogy egyre jobban megnyílok mindenki előtt de még mindig elég csendes vagyok.

2014. jún. 30. 10:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
Boldogok a szelídek, mert övék lesz a föld.
2014. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ilyen a genetikád és a neveltetésed.
2014. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

"Boldogok a szelídek, mert övék lesz a föld."


Tényleg? Én nem úgy vettem észre...

2014. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Boldogok a sajtkészítők és minden más tejipari termék készítője is.
2014. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat :)
2014. jún. 30. 10:40
 6/17 A kérdező kommentje:
Amúgy a szüleim is elég nyitottak és testvéreim is nagyszájúak én vagyok az egyedüli aki mindig kilóg a sorból:D én balkezes vagyok többiek jobb, nekik barna szemük van nekem kék:D ők nyitottak én csendes. Egyébként nem szigorúak sok mindent megengednek, perze vannak határok de nem azok a szigorú fajták. Apám alkoholista talán lehet ennek is köze van..
2014. jún. 30. 10:49
 7/17 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod. Én azért vagyok ilyen, mert ronda vagyok.
2014. jún. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen ilyen a személyiséged.

De nem kell túl aggódnod a dolgokat, ez kifejezetten aranyos szerintem.

2014. jún. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
:)
2014. jún. 30. 11:02
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de már 26 éves. Szociális fóbia szerintem.
2014. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!