Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért az emberiségre fogják...

Miért az emberiségre fogják rá egyedül?

Figyelt kérdés

Nézegettem a filmeket és egy mondatra akadtam, ami ez mindig is aktuális volt, pláne mostanság emlegetik.


A mondat:

A futurisztikus történet az emberiség által lepusztított Földön játszódik.


az emberiség által lepusztított Földön játszódik.


Ha az embereket nem késztetik erre elejétől fogva, nem húzzák el előttük a mézesmadzagot, akkor nem járnánk itt. Hogy az emberiségre fogják rá, hogy a föld haldoklik, ha haldoklik egyáltalán.


A feltalálók nem hibásak, akik meggyártották a gyárkéményeket, régen a gőzmozdonyokat, a személyautókat? Csak a használó a hibás?



2014. júl. 5. 01:23
 1/2 A kérdező kommentje:

Meg a folyton változó divathullám. Minek kell mindig változtatni? Akin nem adidas cipő vagy ruha van, azt megnézi a másik ember.


Nem mindegy, mi van rajtam, másikon, az a lényeg. hogy nem meztelenül vagyok az utcán.

2014. júl. 5. 01:30
 2/2 anonim ***** válasza:

Haldoklik a Föld? Jó tudni.

Az emberiség képtelen tönkretenni,ahhoz kevesek vagyunk.Max magunkat irtjuk ki,és az élőlények nagy részét.Pár millió év alatt ismét benépesedne,ha előtte nem tisztítja meg valamilyen természetes folyamat.

2014. júl. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!