Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30 feletti egyedül élő nők:...

30 feletti egyedül élő nők: mi vezetett odáig, hogy ezt az életmódot választottátok?

Figyelt kérdés
Talán sok csalódás és így saját célotok követése?

2014. máj. 18. 09:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
rájöttek hogy a szerelem nincs annyira fontos mint a pénz, és inkább az anyagi a karriert választják mint a stabil biztos kapcsolatot, de szerényebb életet.
2014. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
A párom barátnője (igen, férfi vagyok) pl. a 7 legszebb évét töltötte el szeretőként egy gazdag fazon mellett, egyébként nem is egyetlen volt ráadásul. Szex volt csak, mindeféle ígéret nélkül, de "gáláns" volt az úr. Ma már nincs meg az "úr", de a mérce az fent maradt sajnos, az érzelmek pedig... nos, ki tudja mi van velük...
2014. máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen életet életet, sajnos nagyon ronda vagyok így ezzel kell együtt élnem, örökre egyedül. Még sose volt barátom, de amúgy sincsenek barátaim, rokonaimból is már csak anyukám, apukám, öcsém és keresztanyám van életben, mindenki más meghalt.

35

2014. máj. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Első, te hülye vagy. Speciel én azért élek egyedül, mert nem volt megfelelő, aki igazi társ lehetett volna, azért meg, hogy legyen, meg mert ez a szokás, nem kell...szóval nem kell akárki, bármi áron.
2014. máj. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6%

négyes, te hülye vagy!

én meg azért írtam, mert a környezetemben sok női ismerősöm is ezt csinálta.

2014. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
4 válaszolónak igazat adok teljes mértékbe !!
2014. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
ja, mert te pont tudod, hogy ők mit éreznek, hogyan gondolkodnak, milyenek voltak a kapcsolataik.
2014. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddig válaszokat.

7-es válaszoló: megkérlek sorolj fel pár esetet. Köszi.

2014. máj. 18. 11:53
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

hm? az elsőnek írtam, aki azt írta, hogy azért van egyedül minden harminc feletti nő, mert az jobb neki anyagilag...

ő soroljon fel inkább pár esetet, nem?


mellesleg, speciel szerintem egyedül egyáltalán nem jobb anyagilag, kb. mindent minimum párosra terveznek, most megyek esküvőre pl, és bizony az egyágyas szoba feláras, ha kétágyasba mennék, párral az olcsóbbra jönne ki.

2014. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem ezt az életmódot választották, hanem olyan vehemens, arrogáns stílusa van sok ilyen nőnek, hogy nincs az az ember, aki ezt elviselné.
2014. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!