Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek megunt vagy dolga...

Szerintetek megunt vagy dolga van?

Figyelt kérdés
A napokban elkezdtem dumálni egy sráccal, és egyszerűen nem tudtuk abbahagyni, órákon át beszéltünk, de olyan volt, mintha csak egy pillanat múlt volna el. Pár napig tartott a csoda, azóta nem ír, és mivel most vagyok túl egy szakításon, nekem nagyon jólesnének a beszélgetések... Viszont legutóbb is én írtam rá, nem volt vmi bőbeszédű, aztán gondoltam, hogy inkább nem zavarom. Látom, hogy fent van, tehát valószínűleg csak velem nem akar beszélgetni. Szerintetek túlreagálom? :D Nyilvánvaló, hogy nekem többet jelentettek a beszélgetések, de azért furcsa nekem, hogy csak így megszakadtak. Még mielőtt félreértenétek, nem rámászni akarok vagy ilyesmi, egyáltalán nem jön be a külseje. :D Próbáltam más beszélgetőpartnert találni, de nála jobbat még nem találtam...
2014. júl. 5. 08:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rájött hogy te "csak beszélgetsz" és nem pazarolja rád az idejét.
2014. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem most egyenlore kibeszelte magat. Nem mindenkinek van kedve, percenket rairni valakire vagy valaszolni. Egy kis idore elmult az erdeklodese, na meg, mit lehet irni minden percben? Kozben masokkal is beszel, majd rad is ir.
2014. júl. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első! Nem hinném, hogy ez a probléma... Épp szakítófélben voltam, mikor nagyon-nagyon jókat beszélgettünk, és a szakítást követő napon lett minden sz*r. Írtam, alig írt, és azóta nem keres. Lehet, hogy meg akarta úszni a rinyálásomat, de vele pont, hogy nem gondolok arra, hogy egyedül fogok elpusztulni...

Azt könnyen el tudom képzelni, hogy megunt, csak annnnyira hirtelen történt, hogy nem is értem az okát. Mindegy, akkor kivárom, amíg újra keres... :/

2014. júl. 5. 08:56
 4/14 anonim ***** válasza:

Látod megírtad az igazságot és nem is vetted észre, olvasd vissza a kérdésedet, csak vigasztalódnál vele, mert szakítottál, és azt is csak szigorúan gép előtt mert nem jön be külsőleg... Lehet szimplán kiszagolta, fájt neki és inkább hanyagol...

Ne rugózz rajta, ha nem tudod elfogadni úgy ahogy van, miért hülyítenéd?

Nagyon sok olyan fiú ír ide akinek az ilyesmi nagyon fáj, dolgozd fel a szakítást és olyan fiúval ismerkedj, ne vigasztalódj, hanem ismerkedj aki minden szempontból oké, így is lehet még ezer probléma, minek már az elején hazugságokra építeni egy kapcsolatot...

2014. júl. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg minden ismerősömmel vigasztalódni szeretnék, szerintem ez teljesen természetes. Kétlem, hogy úgy gondolt volna rám, mint barátnőjelöltre egyébként, föl sem merült ez az egész téma, csak simán borzasztó jól el tudtunk beszélgetni, amit - akkor úgy tűnt - mindketten nagyon élveztünk. Még olyat is mondott, hogy ő itt lesz, ha szakítok, stb. Mert hogy mondtam, félek az egyedülléttől. Persze, tudom, szinte idegen, és teljesen hülye vagyok, hogy rákattantam, csak azt hittem, neki is jó volt... Ennyi. Nem kell egyből kvázi lek*vázni, amikor nem ismered a körülményeket...
2014. júl. 5. 09:02
 6/14 anonim ***** válasza:

Ilyen a chat világ , emberek egymasra kattannak es ra 2 percre mar masra!

Biztos mindent elmeseltel magadrol es nem akarja tovabb fuzni, amit megtudott, elég volt neki

2014. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom, hogy hiába írják a pasik, hogy ők is csak beszélgetnének, nem szeretnének többet, kamuuuu. Várd meg amíg keres.
2014. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Várom...
2014. júl. 5. 09:15
 9/14 anonim ***** válasza:

Drágaság! Nem használtam a k-betűs szót, félre ne értsd, én is voltam hasonló cipőben, és bizony aki hallgatta titkon remélte, hogy lesz valami.. Mikor rájöttem, hogy így van én bizony szégyelltem magam, mert akarva akaratlan belegázoltam a lelkébe.. Biztosan csinos kislány vagy és reménykedik, de képzeld el, ha Neked sírna egy olyan pasi aki nagyon bejön, és megneszelnéd, hogy úgysem lehetne semmi köztetek, te hogy éreznéd magad, mindig vizsgálj egy problémát több nézőpontból, azért is írtál ide mert érzed valami nem stimmel..

Nagyon fájdalmas egy szakítás és szeretnéd kikiabálni a világnak, de meg kell válogatni, hogy kinek mondod...

Erre találták ki a barátnőket, ezekből a kis fegyverhordozó, apród pasikból,(amit az ilyen viselkedéssel lehet kiváltani) lesznek később a gátlásosak, és a félénkek, nem kell növelni a számukat...

Mindenki érző lélek, és szeretné, hogy valaki őt vegye észre, nem szabad elvenni tőlük az esélyt...

Lehet nem tetszik amit írok, de sajnos így van, remélem hamar sikerül feldolgozni a szakítást! :)

2014. júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem csak az nem tetszik az írásodban, hogy ennyire azt gondolod, hogy akar vmit. Miért ne lehetne csak úúúgy beszélgetni? Mert ha azt vesszük, amikor elkezdtünk dumálni, még kapcsolatban voltam, és ahogy úgymond "szabad" lettem, már nem érdekeltem. Tehát nem hinném, hogy nála az a szempont, hogy felszedjen. :D Mert akkor most ezerrel vigasztalni meg ilyenek. De hangsúlyozom, nem is vágyom arra, hogy így közelítsen felém, csak tényleg azt hittem, hogy ilyen átbeszélgetett éjszakák után nem tűnik el ilyen hirtelen. Valószínűleg tényleg csak arról van szó, hogy túlságosan rámásztam (nem olyan értelemben), és talán szeretne most másokkal is lenni meg beszélgetni. Köszönöm azért, hogy leírtad őszintén a véleményed, észben fogom tartani ezt a lehetőséget is!
2014. júl. 5. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!