Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek megunt vagy dolga...

Szerintetek megunt vagy dolga van?

Figyelt kérdés
A napokban elkezdtem dumálni egy sráccal, és egyszerűen nem tudtuk abbahagyni, órákon át beszéltünk, de olyan volt, mintha csak egy pillanat múlt volna el. Pár napig tartott a csoda, azóta nem ír, és mivel most vagyok túl egy szakításon, nekem nagyon jólesnének a beszélgetések... Viszont legutóbb is én írtam rá, nem volt vmi bőbeszédű, aztán gondoltam, hogy inkább nem zavarom. Látom, hogy fent van, tehát valószínűleg csak velem nem akar beszélgetni. Szerintetek túlreagálom? :D Nyilvánvaló, hogy nekem többet jelentettek a beszélgetések, de azért furcsa nekem, hogy csak így megszakadtak. Még mielőtt félreértenétek, nem rámászni akarok vagy ilyesmi, egyáltalán nem jön be a külseje. :D Próbáltam más beszélgetőpartnert találni, de nála jobbat még nem találtam...
2014. júl. 5. 08:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
*vigasztalna
2014. júl. 5. 09:37
 12/14 anonim ***** válasza:

Mert többnyire senki nem szokott csak úúúúgy beszélgetni, vagy ha mégis akkor az ilyen, hogy egyszer csak vége lesz. Ezt észrevettem férfiaknál, nőknél is, hogy csak addig beszélnek míg a másik potenciális "párjelölt"...meg ott vannak az egyirányú dolgok, mikor az egyik fél kedvel, és ki is használod.


Főleg az ilyen netes "átbeszélgetett éjszakák" a legfeleslegesebbek. Mert egyszer csak rájössz, hogy nem csinálsz valójában semmit, csak elment a nap és csak kapartad a billentyűzetet. Én legalábbis így vagyok ezekkel, hogy persze, jó elcsevegni, de tudok 100 hasznosabb dolgot is csinálni, amivel haladok is.

2014. júl. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De nekem jelenleg ez jelenti a haladást... Hadd döntsem már el, mivel akarom tölteni a szabadidőmet.
2014. júl. 5. 11:11
 14/14 anonim ***** válasza:
Döntsd, mit bánom én! :D Csak mellette ne csodálkozz ha másnak van épp jobb dolga ennél.
2014. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!