Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk ti szoktátok mondani egy...

Fiúk ti szoktátok mondani egy lányra hogy ronda vagy ocsmány?

Figyelt kérdés
Van egy haverom aki elég sok lányra azt mondja mennyire csúnya,ami még nem is lenne baj mert hát mindenkinek meglehet a véleménye,de amikor olyat mond hogy ronda meg ilyeneket akkor legszívesebben felpofoznám. Csak szerintem bunkóság ez? Értem hogy nem jön be neki de mért kell köcsögnek lenni?

2014. júl. 6. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Pofozd! Tanítsd meg, hogy kell viselkedni.
2014. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Soha életemben nem mondtam egy nőre sem, és ha barátaim mondták én is mérges voltam. Tiszteletlen dolognak tartom a női nemmel szemben, de ez őket nem zavarta!

Mégis ők d.gtak meg több nőt!

igazságtalanság

36f

2014. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem mondtam és nem is mondanám. Verd pofán ha már más nem teszi helyetted.
2014. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyanokra akik belül és kívül is ugyanolyan rondák, nagyszájú, kötekedős, számító ribikre. De sajnálatos módon vagyok olyan tapintatos, hogy nem mondom a képükbe.
2014. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Most kérdés, hogy csak kettőtök között nyilvánított véleményt, vagy úgy odamondja idegeneknek.


Mert tény hogy vannak ronda férfiak, nők, akár igénytelenségből, akár stílusból adódóan, lásd szétszolizott, odaégetett plázacica.


És miért ne lehetne véleményt nyilvánítani? Ha rondának találom, hát hagy mondhassam már ki. Persze az már parasztság hogy társaságban elkezd valaki hangosan ordítozni, hogy "hűb..zdmegmifejevolt", meg utánakiabálnak.

2014. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Miért van az, hogyha egy nőt lerondáznak, akkor egyből mindenki felkapja a vizet, védelmére kelnek, de ha egy férfit rondáznak le, az teljesen természetes jelenség? Fura..
2014. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanazt akartam írni, mint az utolsó...
2014. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Most ha egyszer ronda, minek szépítsük a dolgot?

Álszentség, ha Te mindenkit szépnek tartasz. Maximum nem mondod ki, mint a haverod, hanem megtartod magadnak. Valaki szemébe mondani elég nagy bunkóság, de egymás közt?

2014. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem, de azt hogy -nem annyira szimpatikus; vagy -hogy néz má' ki?! Annál inkább. De ebbe nincs parasztság amig neked mondja, az már szemétség ha azt a szerencsétlen nőt szekálja vele.


Ne pofozd fel, a nők imádják lerondázni a nekik nem szimpatikus srácokat. Nekik szabad, nekünk nem?!?

2014. júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ő ezt társaságban mondja és nem számít hogy a csaj hallja vagy nem. Nem érdekli...

Egyébként az ugyan olyan bunkóság ha egy pasit rondáznak le így,csak azért ha a "szebbik" nemre mondják akkor az szerintem bántóbb.

és nem a vélemény nyilvánítással van bajom meg én se látok mindenkit szépnek de nem mondom a képébe hogy fujj de ronda vagy. Társaságba sem szólok le senkit,csak jó barátnak mondom ha már annyira csúnya vagy igénytelen valaki hogy nem bírom ki szó nélkül.

2014. júl. 7. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!