Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlagos, közepes lányokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos, közepes lányokra szoktátok azt mondani hogy szép?

Figyelt kérdés
vagyis ha látjátok ha egy csaj tök átlagos arra is azt mondjátok hogy szép?
2014. jún. 30. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Az átlagos az átlagos, se nem szép, se nem csúnya.
2014. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nekem átlagos, az nem szép. A nekem szép meg másnak lehet átlagos.
2014. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi az, hogy átlagos? itt folyton dobálóznak a nagy szavakkal, hogy "átlagos", "tucat"... pesten kimegyek az utcára és csomó csinos nőt látok akikkel szívesen ismerkednék. szóval relatív, hogy mi az átlagos. szerintem az átlagos magyar csaj szép!
2014. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Akkor értessük meg egymást.


Itt egy lista, ami osztályozza a nőket kinézet alapján.


Aki itt 6-os, vagy attól felfelé található, az nekem szép. Aki 5-ös, vagy lentebb található, az nem szép.


[link]

2014. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
érdekes lista!! De pl én ezek közül simán átrendeznék jópárat más kategóriába, szóval teljesen egyénfüggő kinek mi a szép és mennyire az. Jó ,az 1-2 kategória tényleg gázos lehet mindenkinek mert az már inkább beteg kategória.
2014. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#4 es válaszoló: Szerintem a 6-7 es egy átlagos,szép lány legalábbis nálam.

Mert nekem az átlagos lehet szép de belsőleg vagy küslőleg? Az is fontos.

+ A mostani átlagos a "Úúúúúúú de SWAG meg YOLO meg naon menő mert GARAGE pólója van" a szép meg az h "Ma volt 34 pasim abból 37 el lefeküdtem és annyira feldagadt a puncim meg még egy kicsit plaztikáztatni kéne a mellem és az ajkam!"

2014. dec. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!