Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátom nagyon dühös rám. Mit...

Barátom nagyon dühös rám. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy internetes barátom 4 éve "ismerem" nem találkoztunk mert messze lakik meg minden. Sokszor beszélgetünk skypeon és együtt kockulunk és már többször volt hogy felhúztam hülyeségeimmel hogy idegbeteg vagyok meg minden. Most azt mondta már fasza tele van velem és nem tudom miért viselkedik úgy hogy nem kommunikálunk beszélünk mindig elfelejtem amit mond. Jó barátságba vagyunk , de nem szeretném ha megint letiltana és pipa lenne pár hónapra vagy örökre. Mit tegyek hogy normálisan beszéljek vele és ne felejtsek el mindent amit mond és ne legyek fasz? 15/f
2014. júl. 7. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor jársz a legjobban,ha szépen kikapcsolod a gépedet,és elfelejted ezeket a netes gyíkokat.

Az internetet csak fontos dolgokhoz,és tanuláshoz használd,ne legyél te is az új világ netfüggő hykomatja.

Barkácsolj,modellezz,legyen kreatív hobbid,hirándulj,kerékpározz,bütykölj motort,csajozz,strandolj a netes haverod helyett,és meglátod egykettőre nem lesznek ilyen "problémáid" .

Ha meg letilt?Sz.rd le magasból!A való életben keress jó barátokat!

2014. júl. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valszeg tényleg vissza kéne egy kicsit fogni. Ne legyél elérhető egy ideig, aztán nézd meg mit csinál
2014. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akivel az interneten nem lehet normálisan beszélgetni és barátkozni, azzal a valóságban sem, úgyhogy a problémát nem az fogja megoldani, hogy kikapcsolod a géped. (Bár sok más dolgot megoldhat) Meg kell tanulnod kommunikálni, szerintem olvass a témában könyveket és ha igyekszel ezen a téren, hidd el meglátszik. Lesznek barátaid, akár az offline világban, akár a neten.
2014. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Ki a fenét érdekel ő tulajdonképpen? Random emberke, aki nem akar elfogadni téged, ahogy van. Ne válj olyanná, mint ő: dögöljön a férgese!
2014. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) igazából vannak "rendes" barátaim is nem is egy, akik igaz barátok, no meg egy lánybarátom is :) azóta kibékültünk , de néha felbasz ezzel a besértődésével.
2014. júl. 20. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!