Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egyik nap...

Miért van az, hogy egyik nap minden apró dolognak tudok örülni másnap meg olyan mély depresszióm van hogy legszivesebben öngyilkos lennék pedig jobban belegondolva az átlagosnál nincsenek nagyobb problémáim?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hatással van az élőlényekre az időjárás, a holdállás, a bolygóállás vagy mit tudom én, minek nevezzem. De az állatok sem mindig egyformák, egyszer nyugisabbak, egyszer aktívabbak.

Ha tudatos vagy, lehet ezen valamennyit alakítani, hogy legalább depressziós ne legyél. Csak pozitív, optimista hozzáállás kell hozzá, ami tanulható:)

2014. máj. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen úgy vagyok mint Te. :) Legérdekesebb az ünnepek, karácsony, előtte mindig jó a kedvem mikor meg elmúlik... szóval kitaláltam, hogy minden napra rakok valami apróságot aminek tudok örülni,l és így elég jól ki tudom húzni a dolgot.
2014. jún. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez jó ötletnek tűnik
2014. jún. 1. 17:40
 4/4 anonim válasza:
Vagy lehet hogy bipoláris zavarod van. Nekem hasonlóra ezt mondták (persze nem ilyen kevés info alapján...)
2014. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!